Skip to main content
 
Yüzleşme’nin afişi yayınlandı! 12 Şubat

Yüzleşme’nin afişi yayınlandı!

Kanal D’nin; T Company imzalı, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme, yakında izleyici karşısına çıkacak.

Dizi setini ziyaret etti 11 Şubat

Dizi setini ziyaret etti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya’da çekimleri devam eden, Şubat ayında Kanal D ekranlarına gelecek olan başrollerini Uğur Yücel, Engin Öztürk ve Hande Doğandemir'in paylaşacağı ‘Yüzleşme' dizisi setini ziyaret etti.

Ekranda "Masal" rüzgarı esecek! 08 Şubat

Ekranda "Masal" rüzgarı esecek!

Kanal D’nin; T Company imzalı, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme, yakında izleyici karşısına çıkacak. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu dizi tanıtımları ile merak uyandırdı.

Yüzleşme’nin merakla beklenen 3. karakter tanıtımı yayınlandı! 01 Şubat

Yüzleşme’nin merakla beklenen 3. karakter tanıtımı yayınlandı!

Kanal D’nin yapımını T Company’nin, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme’nin üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı.

Yüzleşme’nin merakla beklenen 2. karakter tanıtımı yayınlandı! 31 Ocak

Yüzleşme’nin merakla beklenen 2. karakter tanıtımı yayınlandı!

Kanal D’nin yapımını T Company’nin, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme’nin ikinci karakter tanıtımı yayınlandı.

Yüzleşme’nin ilk tanıtımı yayınlandı! 27 Ocak

Yüzleşme’nin ilk tanıtımı yayınlandı!

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu'nun oynadığı Yüzleşme'nin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizinin duygu yüklü ilk tanıtımı izleyicilerde merak uyandırdı…

Kanal D’de “Yüzleşme” vakti! 15 Ocak

Kanal D’de “Yüzleşme” vakti!

Kanal D’de beğeni ile izlenecek yeni bir dizi başlıyor: Yüzleşme! İlk tanıtım yayınlandı. Dizinin duygu yüklü ilk tanıtımı merak uyandırdı.