X
X

Yüzleşme 1. Bölüm Özeti

06.02.2021 Saturday 18:56 (Güncellendi: 01.03.2021 - 10:32)

Birbirini tanımayan yedi kişinin psikolojik sorunları ve hayata tutunma çabalarının ekrana geleceği program “Yüzleşme”, 08 Şubat Pazartesi günü başlıyor.

Doç. Dr Oytun Erbaş’ın moderatörlüğünde, konusunda uzman doktorların katkılarıyla ekrana gelecek olan Yüzleşme’de yedi kişinin psikolojik sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınacak. 7 gün 24 saat aynı evde yaşayan katılımcılar, sorunlarına çözüm ararken, Doç. Dr. Erbaş ve uzman doktorlar da ev sakinlerine hem psikolojik hem de tıbbi açıdan destek olacak. Katılımcılar, Yüzleşme evinin uzman hekimlerine sorunlarını anlatacak. Hazırlanan tedavi programıyla sorunlara çare aranacak. Yüzleşme aynı zamanda bu hastalıklarla nasıl yaşamaları gerektiğini de katılımcılara öğretecek. Rahatsızlığına çare bulunan ya da hastalığıyla yüzleşen katılımcı ise haftanın sonunda Yüzleşme evine veda edecek. Ayrılan katılımcının yerine yeni bir katılımcı gelecek.  

Yüzleşme katılımcılarının örnek sorunları arasında bağımlılık, panik atak, fazla kilonun yol açtığı psikolojik rahatsızlıklar, yeme bozukluğu, sıfır beden olma takıntısı ve uykusuzluk yer alıyor.

“Yüzleşme”, 08 Şubat Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal D’de...

YÜZLEŞME VİDEOLARI