X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Zalim İstanbul 34. Bölüm

Şeniz, Agah ile ihaneti tartıştığı sırada dengesi kayboluyor ve oteli terasından aşağı düşüyor. Hemen hastaneye kaldırılan Şeniz ameliyata alınıyor. Ameliyat sonrası doktor Şeniz'iz omurgasında üç ayrı kırığın olduğunu ve boyun kısmındaki hasarın büyük olduğunu söylüyor. Şeniz artık tekerlekli sandalyeye bağlı kalarak hayatını felçli olarak sürdürecektir. Bunu duyan Cenk ve Damla büyük üzüntü yaşarken Ceren, Şeniz'in düştüğü durumundan dolayı mutluluk duyuyor.

Agah ise, Şeniz'e olan öfkesini yenemiyor. Çocuklarım dediği kişilerin kendi çocuğu olup olmadığı düşüncesi beynini yemektedir. Kendisini toparlamak için köşk yerine çiftlik evine yerleşiyor. İçindeki öfkesi geçmeyen Agah, Şeniz'e büyük bir ceza veriyor. Şeniz, hastaneden çıkıp köşke tekerlekli sandalye ile geldiğinde Agah'ın kötü sürprizi ile karşılaşıyor. Şeniz artık Nedim'in odasında kalacaktır..

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Agah'ın abisi öldürülmüştür

FRAGMANLAR