Skip to main content
 
4. Bölüm

4. Bölüm

Ömer, Ayşe’den kurtulmanın planlarını yapıyor.

2. Bölüm

2. Bölüm

Ayşe, Ömer’in evlilik teklifini kabul eder. İki genç, köy meydanında geleneklere uygun bir düğünle mutluluğa ilk adımlarını atarlar. Ama Ömer düğünün gerçekliğiyle yüz yüze gelince, nasıl bir hata yaptığının farkına varır.

5. Bölüm

5. Bölüm

Ömer, Ayşe “kısır” olduğunu öğrenirse, onu terk eder diye düşünerek harekete geçer. Sağlam bir plan yaparlar. Ayşe, Ömer’in kısır olduğuna inanır ve onun adına üzülür. Ancak Ömer’in kısır olduğunu öğrenen bir tek Ayşe olmaz ve işler arapsaçına döner.

3. Bölüm

3. Bölüm

Kızından haber alamayınca Recep Bey’i de yanına alan Sevim, soluğu Özpolatlar’ın köşkünde alır. Ömer ve Ayşe şanslıdır. Çünkü Kemal Bey ve Saadet Hanım tatile gitmişlerdir.

7. Bölüm

7. Bölüm

Ömer, Tarık’ın hayran olduğu kızın “Meltem” olduğunu Tarık’a itiraf ettirir. Bu itirafın ardından da “patronun evinde yaşayan bir kıza göz koymak istifa nedenidir” diyerek Tarık’ı köşeye sıkıştırır.

8. Bölüm

8. Bölüm

Ömer ile Ayşe arasındaki buzlar eriyor ve ikili birbirleriyle yakınlaşıyor.

9. Bölüm

9. Bölüm

Saadet, Kemal’le barışmaya hiç niyetli değildir. Ömer, babasına; bahçeye yerleşmesini ve annesi kendisini affedinceye kadar oradan kalkmamasını telkin eder.

6. Bölüm

6. Bölüm

Saadet Özpolat’ın, oğlu Ömer’i Begüm’le evlendirme planları hız kazanır. Gümüşçü Ailesi, Özpolat’lara yemeğe gelirler. Ömer ve Begüm akşam yemeğinden sonra Saadet Hanım’ın biletlerini önceden aldığı filmi izlemek üzere sinemaya giderler. Sinemada onları bir sürpriz beklemektedir.

10. Bölüm

10. Bölüm

Ömer’in avukat Tarık’a; “Ayşe benim karım” diye haykırması, Ayşe’yi hem kızdırmış hem de umutlandırmıştır.

11. Bölüm

11. Bölüm

Ömer, Ayşe’nin penceresinin önünde beklemektedir. Ayşe kararsız duygular içinde beklerken, avukat Tarık da bu durumu merak ve heyecanla izlemektedir.Bu arada köşkte de kıyamet kopmaktadır.

12.bölüm

12.bölüm

Kemal, oğlu Ömer ile Ayşe arasındaki aşkı öğreniyor.

15.bölüm

15.bölüm

Kemal, oğlu Ömer’e hayata tutunma dersleri veriyor.