X
X

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun 2. Bölüm Özeti

12.03.2019 Tuesday 10:55 (Güncellendi: 29.04.2019 - 11:15)

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’da 2. Yarı Final, 13 Mart Çarşamba gecesi saat 23.45'te Kanal D'de!

Moderatörlüğünü Abbas Güçlü’ nün gerçekleştirdiği, birbirinden farklı ve yaratıcı oyunların yarıştığı “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Bu haftaki bölümün jürisinde Netmarble EMEA yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erhan Erkurt, Oyun Yapımcısı Simay Dinç ve İletişim Bilimci Uğur Batı yer alıyor. Ayrıca program kulisinde dünyanın en büyük oyuncu topluluğu kurucusu olan Cantuğ Unlost Özsoy ve Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim görevlisi Doç.Dr.Yavuz Samur’da yer alacak.

“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”da büyük ödül tam 250 bin TL!

Yarışmada birinci olan Netmarble ve Startershub tarafından yatırım desteği karşılığında tam 250 bin TL ödül ve yayıncı desteği, Dünyanın dört bir tarafından gelen oyun geliştiricilerinin bir arada olduğu Unity Europe Kopenhag etkinliğine davet ve Just English’in New Jersey şubesinde 3 aylık dil eğitimi kazanıyor. İkinci ve üçüncü ise Netmarble tarafından yayıncı desteği ve Just English’in New Jersey şubesinde 3 ay dil eğitimi olanağı kazanıyor.

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’ da, oyun geliştiricilerini büyük ödülün yanı sıra yurt içi ve yurt dışında fırsatlar da bekleyecek. İTÜ ARI Teknokent, Hacettepe ve ODTÜ Teknokent’te ücretsiz ofis imkanı olacak.

Yarışmaya “yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek. Başvurular

adresi üzerinden devam ediyor.