X
X

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun 4. Bölüm Özeti

25.03.2019 Monday 14:36 (Güncellendi: 29.04.2019 - 11:15)

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’da 4. Yarı Final, 27 Mart Çarşamba gecesi saat 00.15'te Kanal D'de!

Moderatörlüğünü Abbas Güçlü’nün gerçekleştirdiği “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” yeni bölümü ile çarşamba günü ekrana geliyor. Öğrencilerden yazılımcılara, oyun geliştiricilerin yarıştığı programın bu haftaki jürisinde Netmarble EMEA yönetim Kurulu Başkanı Barış Özistek, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erhan Erkurt, , Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri direktörü Hakan İnanır ve oyun tasarımcısı Yasemin Baran yer alıyor.

“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”da büyük ödül tam 250 bin TL!

Yarışmada birinci olan Netmarble ve Startershub tarafından yatırım desteği karşılığında tam 250 bin TL ödül ve yayıncı desteği, Dünyanın dört bir tarafından gelen oyun geliştiricilerinin bir arada olduğu Unity Europe Kopenhag etkinliğine davet ve Just English’in New Jersey şubesinde 3 aylık dil eğitimi kazanıyor. İkinci ve üçüncü ise Netmarble tarafından yayıncı desteği ve Just English’in New Jersey şubesinde 3 ay dil eğitimi olanağı kazanıyor.

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’ da, oyun geliştiricilerini büyük ödülün yanı sıra yurt içi ve yurt dışında fırsatlar da bekleyecek. İTÜ ARI Teknokent, Hacettepe ve ODTÜ Teknokent’te ücretsiz ofis imkanı olacak.

Yarışmaya “yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek. Başvurular

adresi üzerinden devam ediyor.