X
X

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun 6. Bölüm Özeti

09.04.2019 Tuesday 13:12 (Güncellendi: 29.04.2019 - 11:15)

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’da 6. Yarı Final, 10 Nisan Çarşamba gecesi saat 00.15'te Kanal D'de!

“Abbas Güçlü İle Büyük Oyun” 6. Yarı Final!

Moderatörlüğünü Abbas Güçlü’nün gerçekleştirdiği “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu akşam ki programın jüri üyeliğini Netmarble EMEA Başkanı Barış Özistek MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erhan Erkurt, Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri direktörü Hakan İnanır ve Türkiye Bilişim Vakfı Genel Sekreteri Çağdaş Ergin yapacak.

“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”da büyük ödül tam 250 bin TL!

Yarışmada birinci olan Netmarble ve Startershub tarafından yatırım desteği karşılığında tam 250 bin TL ödül ve yayıncı desteği, Dünyanın dört bir tarafından gelen oyun geliştiricilerinin bir arada olduğu Unity Europe Kopenhag etkinliğine davet ve Just English’in New Jersey şubesinde 3 aylık dil eğitimi kazanıyor. İkinci ve üçüncü ise Netmarble tarafından yayıncı desteği ve Just English’in New Jersey şubesinde 3 ay dil eğitimi olanağı kazanıyor.

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’ da, oyun geliştiricilerini büyük ödülün yanı sıra yurt içi ve yurt dışında fırsatlar da bekleyecek. İTÜ ARI Teknokent, Hacettepe ve ODTÜ Teknokent’te ücretsiz ofis imkanı olacak.

Yarışmaya “yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek. Başvurular

adresi üzerinden devam ediyor.