Skip to main content
 

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun 7. Bölüm Özeti

16.04.2019 Salı 12:27   (Güncellendi: 29.04.2019 Pazartesi 11:15)

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’da 7. Yarı Final, 17 Nisan Çarşamba gecesi saat 00.15'te Kanal D'de!

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun 7. Bölüm Özeti

Kanal D’nin moderatörlüğünü Abbas Güçlü’nün yaptığı “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu akşamki programın jüri üyeliğini MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Erhan Erkurt, Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Direktörü Hakan İnanır ve Bahçeşehir Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Güven Çatak ve Netmarble Business Analyst Ezgi Temir yapacak.

Büyük finale son bir hafta…

Rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu, birbirinden farklı ve yaratıcı oyunların yarıştığı “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”da büyük finale bir hafta kaldı. Büyük ödül 250 bin TL kimin olacak?

Birinci, Netmarble ve Startershub tarafından yatırım desteği karşılığında tam 250 bin TL ödül ve yayıncı desteği verilirken; dünyanın dört bir tarafından gelen oyun geliştiricilerinin bir arada olduğu Unity Europe Kopenhag etkinliğine davet edilecek. Just English’in New Jersey şubesinde 3 aylık dil eğitimi alacak. İkinci ve üçüncüye Netmarble tarafından yayıncı desteği, Just English’in New Jersey şubesinde 3 ay dil eğitimi olanağı sağalanacak.

Abbas Güçlü İle Büyük Oyun’da, oyun geliştiricilerini büyük ödülün yanı sıra yurt içi ve yurt dışında fırsatlar da bekliyor. İTÜ ARI Teknokent, Hacettepe ve ODTÜ Teknokent’te ücretsiz ofis imkanı sağlanacak. Yarışmaya “yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek.

Başvurular www.kanald.com.tr adresi üzerinden devam ediyor. 

Sence Hangisi?

{{question.Title}}