X
X
Lorem Ipsum

Adı Efsane

  HİKAYE:

  Adı Efsane’de Hakan, Fiko, Sadık ve Ali liseler arası turnuvada şampiyon olmuş bir basketbol takımı olarak Durmazspor isminde yeni kurulan bir kulübün seçmeleri için yola çıkarlar. Ancak Durmazspor takımına içlerinden tek seçilen Hakan olur. Bu, artık onlar için bir yol ayrımıdır. Ali ve Sadık bu yeni durumu daha kolay kabullenirken Fiko’yu karakteri ve yapmak istedikleriyle büyük bir çatışma beklemektedir.

  Bu konuda Fiko’yu ve Hakan’ı en çok zorlayacak kişi Ozan olur. Ozan, Hakan’ın teyzesinin oğludur ve bir süre onlarla yaşamak üzere mahalleye gelir. Cezaevinden yeni çıkmıştır ve ufak tefek mahalle mafyası işleri yapmaktadır. Ozan’ın onlara açtığı bu karanlık yol, Fiko’nun en büyük sınavı olacaktır, tabi Hakan’ın da.

  17 sene önce mahalleyi terk edip kendisine yeni bir hayat kuran Reyhan, kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri dönmek zorunda kalır. Reyhan’ın amacı, eski dost ve hasımlarının olduğu bu mahallede, geçmişin gölgesinden kurtulup hayatta kalmaktır.

  Adı Efsane’nin yeni sezonunda Hakan, iyi bir sporcu olmak ve var gücüyle çalışıp yükselmek için mücadele ederken, en yakın arkadaşı Fiko madalyonun diğer yüzünde karanlık sularda yüzmeye başlayacaktır. Aynı zamanda Reyhan ve Naz’ın mahalleye gelişi ile eski sırlar gün yüzüne çıkacak ve mahalledeki tüm dengeler alt üst olacaktır.

   

  Yapım:

  D Yapım

  Yapımcı:

  Lale Eren, Ayşe E. Durmaz 

  Drama Koordinatörü:

  Emel Sakarya Aksoy

  Yönetmen:

  Başak Soysal

  Uygulayıcı Yapımcı:

  Ebru Sakal

  Senaryo:

  Aysun Erdoğan, Redife Zerener, Banu Tekcan, Gökhan Korkusuz

  Görüntü Yönetmeni:

  Ferhat Uzundağ

  Sanat Yönetmeni:

  Aynur Topalak

  Müzik:

  Alpay Göltekin

  Oyuncular:

  Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan), Baran Bölükbaşı (Fiko), Şenay Gürler (Reyhan), Engin Benli (Sinan), Hakan Ummak (Sadık), Kaan Sevi (Ali), Ferit Kaya (Ozan), Bülent Düzgünoğlu (Seyfi), Simay Barlas (Naz), Özgü Kaya (Sibel), Nurhayat Boz (Gülsüm)

  ADI EFSANE VİDEOLARI

  EN SIKI TAKİPÇİ
  21. Bölümde Ozan'ın iş teklifini ilk Sadık kabul etmiştir