Skip to main content
 
Adı Efsane 9. Bölüm’de neler oldu? 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?25 Mart

Adı Efsane 9. Bölüm’de neler oldu? 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane’nin 25 Mart 2017 Cumartesi yayınlanan 9. Bölüm'e Sibel’in Hakan’ı öpmesi etkisini gösterdi! Sadık’ın bu ana şahit olması ise, başka bir derdin habercisi oldu! Tarık ve Bahar cephesinde ise, Seçil’in ayak oyunları etkisini gösteriyor! Hakan, Sibel’in bu hareketine nasıl bir tepki gösterdi? Sadık, şahit olduğu bu olayı Fiko’ya anlattı mı?

Adı Efsane'nin Fanından Diziye Özel Müzik!25 Mart

Adı Efsane'nin Fanından Diziye Özel Müzik!

Adı Efsane’nin yeni bölüm tanıtımında dizinin fanı olan bir izleyicinin bestelediği parça kullanıldı.

Adı Efsane 8. Bölüm’de neler oldu? 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?18 Mart

Adı Efsane 8. Bölüm’de neler oldu? 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane’nin 18 Mart 2017 Cumartesi yayınlanacak 8. Bölüm'e Tarık ve ailesinin mutluluğu etkisini gösterdi! Melis’in engellemesi ile gitmekten vazgeçen Tarık aradığı mutluluğu bulmuştur artık! Melis, babasının mutluluğunu yaşarken, Hakan ile ilgili beklemediği bir bilgi öğrenir! Bahar, Tarık ile anlaşabilmenin tadını çıkartırken Seçil’in etkisi ikilinin üzerinde dolaşmaktadır! Tarık ve Bahar ile Hakan ve Melis arasındaki yakınlaşmayı hangi olaylar alt üst etti?

Adı Efsane 7. Bölüm’de neler oldu? 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?11 Mart

Adı Efsane 7. Bölüm’de neler oldu? 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane’nin 11 Mart 2017 Cumartesi günü yayınlanan 7. Bölüm'e Melis’in vurulması damgasını vurdu! Hakan’ın önünde gerçekleşen bu olay Tarık’ın ve kendisinin dünyaya bakışını değiştirdi! Kızı ile buzları eritmesine ramak kala, Tarık bu yaşanan olaydan nasıl etkilendi? Melis’in ameliyatı nasıl geçti? Hakan ve ailesi içine düştüğü senet olayından nasıl kurtuldu? Seçil’in, son yaşananlardan dolayı Tarık ile arasında neler yaşandı?

Adı Efsane 6. Bölüm’de neler oldu? 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?04 Mart

Adı Efsane 6. Bölüm’de neler oldu? 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane’nin 4 Mart 2017 Cumartesi yayınlanan 6. Bölüm'de Tarık, Bahar’ın kendisini Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayet etmesi karşısında yıkılır! Hakan ise, hapisteki babasının sorunlarının açtığı büyük bir sıkıntının içine girer! Seçil’in, Tarık’a olan kara sevdası hırçınlaşmasına neden olur! Peki, Tarık’ın mahkeme sonunda kızları ile arasındaki hukuki süreç nasıl sonuçlanacak? Seçil, kızlarla Tarık’ın arasındaki arayı daha da açacak mı? Kendisini şikayet eden Bahar’a karşı Tarık’ın tutumu ne olacak?

Adı Efsane 5. Bölüm'de neler oldu? 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?25 Şubat

Adı Efsane 5. Bölüm'de neler oldu? 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane'nin 25 Şubat 2017 akşamı yayınlanan 5. Bölüm'de, Tarık ve takımı maçı kazanabilecekler mi? Bahar'ın itirafı nasıl sonuçlar doğuracak?

Adı Efsane 4. Bölüm'de neler olacak? 5.Bölüm Fragmanı yayınlanacak mı?18 Şubat

Adı Efsane 4. Bölüm'de neler olacak? 5.Bölüm Fragmanı yayınlanacak mı?

Adı Efsane'nin 18 Şubat 2017 akşamı yayınlanan 4. Bölümünde Tarık, yaralanmanın ardından istemediği durumlarla karşılaşır! "Baba-Kız Gecesi"ne gidememesi ona pahalıya patlar! Kızları ile arası bozulurken, takım ile alakalı en önemli maç günü gelmiştir! İdmansız takım bu yükün altından kalkabildi mi? Tarık, üstündeki bu zorlu ağırlıklardan kurtulabildi mi?

Rojda Demirer’den genç oyunculara tam destek!15 Şubat

Rojda Demirer’den genç oyunculara tam destek!

Kanal D’nin ilgi ile izlenen projesi Adı Efsane’nin başrol oyuncularından Rojda Demirer’den dizinin genç oyuncularına tam destek geldi!

Efsane aşklar için tavsiyeler!13 Şubat

Efsane aşklar için tavsiyeler!

Aşıklar, 14 Şubat Sevgililer Gününü dört gözle bekliyor! Sevdiği ile o özel günün tatlı telaşına giriyor, "Nereye götürsem? Ne hediye alsam? Nasıl bir sürpriz hazırlasam?" gibi... 3. Bölümünü geçtiğimiz Cumartesi izlediğimiz Adı Efsane'nin de sevenleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı! "Fakir; ama, gururlu" mu dersin, "Ufak bir anın fırsatını kollayan" mı dersin, "Romantizmi filmlerde yaşayan" mı dersin? Yahut, aşkını yıllarca saklayan mı? Kısa zamanda gönüllerde taht kuran Adı Efsane'nin aşıklarına ufak bir göz atalım!

Adı Efsane 3. Bölümde Tarık, ölme pahasına kızına gidiyor! Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanında neler oluyor?11 Şubat

Adı Efsane 3. Bölümde Tarık, ölme pahasına kızına gidiyor! Adı Efsane 4. Bölüm Fragmanında neler oluyor?

Adı Efsane 11 Şubat 2017 Cumartesi 2017'de yayınlanan yeni bölümünde, Tarık bıçaklanıyor. Hakan'ın babası Seyfi ile karşı karşıya kalan Tarık, karnına saplanan bıçakla yaralanıyor. Babasına bir şans daha veren Melis, Tarık'ın yaşadığı olaydan habersiz gece boyu onu bekliyor. Kızının yanına, ona "Baba-Kız Gecesi"nde eşlik etmeye giden Tarık, yolda baygınlık geçiriyor. Tarık'ı, nasıl bir son bekliyor? Melis, geceye gelmeyen babasını affedebilecek mi?

Tarık yaptığı hatanın ceremesini mi çekti? Adı Efsane 2. Bölüm yayında!04 Şubat

Tarık yaptığı hatanın ceremesini mi çekti? Adı Efsane 2. Bölüm yayında!

4 Şubat 2017'de Adı Efsane 2. Bölümü ile ekrana geldi! Heyecan ve duygu dolu bölüme Tarık'ın kızları için çırpınışları ile Hakan ve Kıvanç arasındaki güç savaşı damgasını vurdu!