Skip to main content
 
Adı Efsane'nin 19. Bölümünde Hakan, kardeşlerini nezaretten kurtarmaya çalışıyor!10 Haziran

Adı Efsane'nin 19. Bölümünde Hakan, kardeşlerini nezaretten kurtarmaya çalışıyor!

Adı Efsane’nin 10 Haziran 2017 Cumartesi yayınlanan 20. Bölümünde; Hakan, Kıvanç yüzünden nezarete düşen tayfayı kurtarmak için çaba harcıyor! Tarık, hayatını riske atarak takımın şampiyonluk maçına gidiyor! Takım, şampiyonluk maçına eksik çıkıyor! Hakan, tayfasını kurtaracak delillere ulaşabildi mi? Kıvanç'ın, Hakan için düşündüğü kötü planı ne? Doktorları dinlemeyip takımının final maçına giden Tarık öldü mu? Şampiyonluk maçını kim kazandı? Adı Efsane'nin 20. Bölümünde neler oldu?

Adı Efsane'nin 19. Bölümünde, Tarık vuruluyor!03 Haziran

Adı Efsane'nin 19. Bölümünde, Tarık vuruluyor!

Adı Efsane’nin 3 Haziran 2017 Cumartesi yayınlanan 19. Bölümünde; Tarık, gençleri kurtarmak için gittiği yazlıkta Gürol tarafından vuruluyor! Seçil, Tarık'a aşkını itiraf ediyor! Semih Erden, Tarık'ın yerine takımı finallere hazırlıyor! Adı Efsane'nin 19. Bölümünde neler oldu? Adı Efsane'nin 20. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Milli Basketbolcu Semih Erden Adı Efsane'de!31 Mayıs

Milli Basketbolcu Semih Erden Adı Efsane'de!

NBA'de de forma giyen Milli Basketbolcu Semih Erden Kanal D'nin başarılı dizisi Adı Efsane'de!

Adı Efsane'nin 18. Bölüm'de neler oldu?27 Mayıs

Adı Efsane'nin 18. Bölüm'de neler oldu?

Adı Efsane’nin 27 Mayıs 2017 Cumartesi yayınlanan 18. Bölümünde; Melis, Hakan, Fiko ve Ali tehlikeli bir plan yaparak Gürol'un evine gizlice girerler. Tarık, işe nasıl döneceğinin peşine düşer. Bahar, kendisine haber vermeden Tarık'ı kovan müdüre karşı öfkelidir. Hakan, Fiko'ya Sibel'in kendisini öptüğünü söylemiştir. Gürol'un evine gizlice giren gençleri nasıl bir son karşıladı? Tarık koçluğa geri döndü mü? Adı Efsane'nin 18. Bölümünde neler oldu? Adı Efsane 19.Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Adı Efsane'nin 17. Bölümünde, Melis, mahkemede Tarık'ın istediği olumlu konuşmayı yaptı mı?20 Mayıs

Adı Efsane'nin 17. Bölümünde, Melis, mahkemede Tarık'ın istediği olumlu konuşmayı yaptı mı?

Adı Efsane’nin 20 Mayıs 2017 Cumartesi yayınlanan 17. Bölümünde; Melis, velayet davasında herkesi şaşırtan bir açıklama yapıyor! Hakan, Melis konusunda Tarık'ın istediği uzaklığını koruyor... Fiko, tayfaya buluşma yerleri olan depoda şaşırtan bir sürpriz hazırlıyor... Bahar, Hakan'ı velayet davasında Tarık'ı yalnız bırakmaması için etkili bir konuşma yapıyor! Tarık, Melis'in mahkemede hakime anlattıklarından sonra kızlarını tamamen mi kaybediyor? Hakan, Melis'ten gerçekten uzak durabildi mi? Hakan, Bahar'ın kendisinden Tarık için istediği destek olma durumu için ne yaptı? Tarık, geçtiğimiz bölümde kafa attığı Kıvanç'ın babası ile neler yaşadı? Adı Efsane'nin 17. Bölümünde neler oldu?

Adı Efsane 16. Bölümde, Hakan ve Melis aşklarında yolun sonuna mı geliyor?13 Mayıs

Adı Efsane 16. Bölümde, Hakan ve Melis aşklarında yolun sonuna mı geliyor?

Adı Efsane’nin 13 Mayıs 2017 Cumartesi yayınlanan 16. Bölümünde, Hakan, Tarık'ın isteğini yerine getiriyor ve Melis'e ayrıldıklarını söylüyor! Tarık ile karşılaşmak istemeyen Hakan, takımdan ayrılma kararı alıyor! Kıvanç, Sibel'den öğrendiği sırrı Hakan'a karşı bir silah gibi kullanıyor! Seçil, Sosyal Hizmetlerden gelecek raporu ve dava gününü umutla bekliyor! Adı Efsane 16. Bölümde neler oldu?

Adı Efsane 15. Bölümünde aşıklar çıkmaza giriyor!06 Mayıs

Adı Efsane 15. Bölümünde aşıklar çıkmaza giriyor!

Adı Efsane’nin 6 Mayıs 2017 Cumartesi yayınlanacak 15. Bölümünde, Tarık ve Bahar ile Hakan ve Melis aşkları sıkıntılı anlar yaşıyor! Melis, Seçil'in kışkırtması ile soluğu Tarık ve Bahar'ın karşısında alır ve ilişkilerine karşı olduğunu söyler. Melis'in yerini kendisine söylemeyen Hakan'a, Tarık'ın tepkisi sert oluyor! Tarık, çocuklarının velayet davasında sıkıntılı durum ortaya çıkıyor! Adı Efsane 15. Bölümünde neler oldu? Adı Efsane 16. Bölüm fragmanındaki büyük sürpriz ne?

Adı Efsane 14. Bölüm yayında!29 Nisan

Adı Efsane 14. Bölüm yayında!

Adı Efsane’nin 29 Nisan 2017 Cumartesi yayınlanan 14. Bölümünde Tarık, Seçil’in etkilediği kızı Melis ile Bahar yüzünden tartışır. Fiko, hayatının odağına oturttuğu seçmelerde yaşadığı talihsizliğini bunalımını yaşar. Sibel ve Kıvanç nispet yapar gibi sevgili oyununa girerler. Tarık, Melis’e sevdiği kadın Bahar’ı kabul ettirebildi mi? Fiko, hayallerinin yıkılmasından sonra hayata tutunabildi mi? Sibel ve Kıvanç’ın sevgili oyunundaki planları ne?

Adı Efsane’nin 13. Bölüm'de Neler Oldu?22 Nisan

Adı Efsane’nin 13. Bölüm'de Neler Oldu?

Adı Efsane’nin 22 Nisan 2017 Cumartesi yayınlanacak 13. Bölümünde Seçil, Melis’e babası Tarık ile Bahar’ın ilişkisinden bahsediyor! Hakan ve Fiko, hayatları için önemli olan seçmeler öncesinde Kıvanç’ın tuzağı ile yedikleri dayağın acısını yaşıyorlar! Hakan ve Melis sıkıntılardan biraz uzaklaşıp aşklarının tadını çıkartıyorlar! 14. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane’nin 12. yeni bölümünde aşklarda ikinci bahar yaşandı! 15 Nisan

Adı Efsane’nin 12. yeni bölümünde aşklarda ikinci bahar yaşandı!

Adı Efsane’nin 15 Nisan 2017 Cumartesi yayınlanan 12. Bölümünde Tarık-Bahar ve Hakan-Melis arasındaki aşklar filizlenmeye başlıyor! Kıskançlıklar ise, herkesin üzerinde derin etkiler bıraktı! Adı Efsane 12. Bölüm’de neler oldu? 13. Bölüm Fragmanı yeni bir sürprizi ortaya çıkardı!

Adı Efsane 11. Bölüm’de neler oldu? 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?08 Nisan

Adı Efsane 11. Bölüm’de neler oldu? 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane’nin 8 Nisan 2017 Cumartesi yayınlanan 11. Bölüm'de Tarık’ı zor bir karar bekliyor! Melis ve Zeynep’in isteğini kıramayan Tarık, Seçil’in transfer planına yenik mi düştü? Tarık, Hakan ve tayfasını yüzüstü mü bıraktı?

Adı Efsane 10. Bölüm’de neler oldu? 11. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?01 Nisan

Adı Efsane 10. Bölüm’de neler oldu? 11. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane’nin 1 Nisan 2017 Cumartesi yayınlanan 10. Bölüm'de Sibel’in ortalığı karıştıran kararları, gençler üzerinde kötü durumlara neden oldu! Tarık ve Bahar ise, anne-baldız ortaklığının olumsuzluklarını yaşadılar!