X
X

Arkadaşım Hoşgeldin 36.Bölüm

Arkadaşım Hoşgeldin 36. Bölüm-Yılbaşı Özel. Bülent Ersoy, Rafet El Roman ve Didem'in konuk olduğu yılbaşı özel programı, Arkadaşım Ezgi, Minik ve Yönetmen'le harika bir gece yaşattı.

2014'E KRALİÇEYLE VEDA

 

“ARKADAŞIM HOŞGELDİN” 2015’E HAZIR!

Kanal D’nin, "Arkadaşım Hoşgeldin" programı bu yıl da yeni yılı kahkahalarla karşılamanın adresi olacak!  Tolga Çevik ve ekibi, bu yıl da yeni yıla çok görkemli hazırlandı!

 

“ARKADAŞIM’A İLK SÜRPRİZ ŞÖVALYE RAFET EL ROMAN’DAN!

Kulisinden, dekoruna yeni yıl heyecanını tiyatro salonuna taşıyan gösteri, sahne üzerinde de Tolga Çevik ile yılın en eğlenceli macerasını yaşadı!

Sahneye önce bir şövalye olarak Rafet El Roman çıktı. Yönetmenin talimatıyla yolu “Arkadaşım” ile kesişen Rafet El Roman, ona kendisine emanet edilen bir çocuk bıraktı.

 

MÜZİĞİN DİVASI KOMEDİNİN KRALINA KONUK OLDU! 

Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Tolga Çevik’in sahnesine konuk oldu! Yönetmenin talimatıyla yine bir maceraya atılan “Arkadaşım” bu kez sahneye çağırılan “Kraliçe” ile hayatının şaşkınlığını yaşadı.

 

BU KEZ REPLİKLERİ DİVA VERDİ!

Yönetmen, yılbaşı macerasında “Arkadaşamı” ile “Kraliçe”yi bir çocuk sahibi yaptı ama, bu kez hayatının rolü ona verildi! Diva, hikayenin repliklerini kendisi verdi.

Yönetmen ilk kez hikayenin sonuna karışamadı!

“Arkadaşım”a en güzel yılbaşı hediyesi de yönetmenin hali oldu!

 

HEM ORYANTAL HEM SALSA İLE YENİ YIL COŞKUSU

“Arkadaşım Hoşgeldin”in yılbaşı gecesi sürprizleri 2015 yılının ilk dakikalarında dans gösterileri devam edecek! Yılbaşı gecesinin olmazsa olmazı oryantal gösterisini gözalıcı performansıyla Oryantal Didem yapacak!

Ardından Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Müzisyen Özer Atik kendilerini “salsa” yaparken bulacak! Yeni yılın ilk kahkahası bu “kabiliyetli” ekibin danslarıyla olacak!

 

VE YILIN SÜRPRİZİ! SAHNEDE OLAĞANÜSTÜ BİR SES

Gecenin finalinde, “Arkadaşım Hoşgeldin” sahnesi çok konuşulacak bir sese ve performansa evsahipliği yapacak! İzleyiciler bu sürprizi yeni yılın ilk saatlerinde görecek. Arkadaşım Hoşgeldin’in kahkaha, eğlence ve sürprizlerle dolu yılbaşı özel bölümü çok güldürecek, çok eğlendirecek! 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR