X
X

Arkadaşım Hoşgeldin 36. Bölüm - Yılbaşı Özel

(Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Arkadaşım Hoşgeldin 2015'e hazır! Kanal D’nin, "Arkadaşım Hoşgeldin" programı bu yıl da yeni yılı kahkahalarla karşılamanın adresi olacak!

Kanal D’nin, "Arkadaşım Hoşgeldin" programı bu yıl da yeni yılı kahkahalarla karşılamanın adresi olacak! Tolga Çevik ve ekibi, bu yıl da yeni yıla çok görkemli hazırlandı!

Arkadaşım'a ilk sürpriz, şövalye Rafet El Roman'dan!

Kulisinden, dekoruna yeni yıl heyecanını tiyatro salonuna taşıyan gösteri, sahne üzerinde de Tolga Çevik ile yılın en eğlenceli macerasını yaşadı!

Sahneye önce bir şövalye olarak Rafet El Roman çıktı. Yönetmenin talimatıyla yolu “Arkadaşım” ile kesişen Rafet El Roman, ona kendisine emanet edilen bir çocuk bıraktı.

Müziğin divası, komedinin kralına konuk oldu!

Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Tolga Çevik’in sahnesine konuk oldu!

Yönetmenin talimatıyla yine bir maceraya atılan “Arkadaşım” bu kez sahneye çağırılan “Kraliçe” ile hayatının şaşkınlığını yaşadı.

Yönetmen, yılbaşı macerasında “Arkadaşamı” ile “Kraliçe”yi bir çocuk sahibi yaptı ama, bu kez hayatının rolü ona verildi! Diva, hikayenin repliklerini kendisi verdi.

Yönetmen ilk kez hikayenin sonuna karışamadı!

“Arkadaşım”a en güzel yılbaşı hediyesi de yönetmenin hali oldu!

“Arkadaşım Hoşgeldin”in yılbaşı gecesi sürprizleri 2015 yılının ilk dakikalarında dans gösterileri devam edecek! Yılbaşı gecesinin olmazsa olmazı oryantal gösterisini gözalıcı performansıyla Oryantal Didem yapacak! Ardından Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Müzisyen Özer Atik kendilerini “salsa” yaparken bulacak! Yeni yılın ilk kahkahası bu “kabiliyetli” ekibin danslarıyla olacak!

Gecenin finalinde, “Arkadaşım Hoşgeldin” sahnesi çok konuşulacak bir sese ve performansa evsahipliği yapacak! İzleyiciler bu sürprizi yeni yılın ilk saatlerinde görecek. Arkadaşım Hoşgeldin’in kahkaha, eğlence ve sürprizlerle dolu yılbaşı özel bölümü çok güldürecek, çok eğlendirecek!