X
X

Yüksekovalı çocuklarla buluştular

04.05.2011 Çarşamba 17:59 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

“Arka Sokaklar” oyuncuları Zafer Ergin ve Filiz Taçbaş, Hakkari'ye gitti...

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran fenomen dizisi “Arka Sokaklar”ın başrol oyuncularından Zafer Ergin ve Filiz Taçbaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Hakkari ili Yüksekova ilçesi çocuklarıyla birlikte kutladılar.
Yüksekova Kaymakamlığı’nın organize ettiği “'Sağlıklı Yaşam Bilinçli Nesiller ” projesi kapsamında, Yüksekova Kaymakamlığı ve Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün davetlisi olarak ilçeye gelen Zafer Ergin ve Filiz Taçbaş burada ilk olarak, Yüksekova Emniyet Müdürlüğü Sosyal Tesisleri’ni ettiler. Ergin ve Taçbaş, İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ve eşleri tarafından coşku ile karşılanandılar. Yüksekova halkının da büyük sevgi gösterileriyle karşılaşan Ergin ve Taçbaş, “Arka Sokaklar” hayranlarıyla sohbet edip, resim çektirdikten sonra, yaklaşık 1000 öğrencinin eğitim gördüğü 75. Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’na geldiler. Okulun konferans salonuna, 'Arka Sokaklar' dizisinin müziği eşliğinde ve öğrencilerin yoğun sevgi tezahuratları altında giren  “Rıza Baba” ve “Ayla Öğretmen”,  öğrencilerle keyifli bir söyleşide bulundular.
Program sonrasında İlçe Kaymakamı Üzeyir Aziz Özeren, günün anısına sevilen oyunculara birer plaket takdim etti.
Akşam yapılan çarşı ziyaretlerinin ardından ve onurlarına verilen yemeğin ardından sevilen oyuncular ilçeden ayrıldılar.


    

 

 

 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI