X
X

Aşk ve Günah Genel Tanıtım

Kerim 50’li yaşlarda, evli ve üç çocuk babası olan zengin bir iş adamıdır. Önemli bir ihaleye katılacağı gün uğradığı silahlı saldırı Kerim’in hayatındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Kerim’in şoförü kendini kurşunların önüne atarak, onu ölümden kurtarmıştır. Fakat şoförün geride bıraktığı kızı Nesrin ve karısı Fatma’ya bakmak, onları koruyup kollamak artık Kerim’in boynunun borcudur.

Tüm iyi niyetiyle Nesrin ve Fatma’yı kendi evine getiren Kerim, farkında olmasa da hayatını derinden etkileyecek bir adım atmıştır. Çünkü şoförün kızı Nesrin göründüğü kadar masum değildir. Tanık olduğu varlıklı yaşamın başını döndürdüğü genç kız, Kerim’in karısı Selda’nın yerine göz diker.

Attığı her adımda aileyi dağıtmaya biraz daha yakınlaşan Nesrin’in en büyük kurbanı Selda’dır. Ancak evin hanımı Selda’nın da herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. 18 yıl önce eşi Kerim’i kaybetmemek için dünyaya gelen üçüncü kızını, bir erkek çocukla değiştirmiş ve yıllarca bu vicdan azabıyla yaşamıştır.

Selda’nın bu sırrını öğrenen Nesrin’in eline büyük bir koz geçer. Aslan ailesi için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek olanAşk ve Günah hafta içi hergün saat 16:00'da Kanal D'de!

Yapım                        : D Yapım
Yapımcı                     : E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı  : Sibel Tuna
Yönetmen                  : Mustafa Kotan
2.Yönetmen               : Cemile Karataş
Senaryo                     : Sema Tensi, Suna Tensi
Görüntü Yönetmeni  : Serdar Armutlu
Sanat Yönetmeni      : Hasan Doğan
Oyuncular                 : Tekin Temel (Kerim), Seren Deniz Yalçın (Nesrin), Türkan Kılıç (Selda), İlknur Şaşmazer (İpek), Ömer Faruk Beşkaya (Ali), Anıl Kır (Cem), Elif Bilgiç (Emine), Oğulcan Arman Uslu (Cüneyt), Gökşen Ateş (Handan), Zeynep Elçin (Beren), Hazal Kadak (Zeynep), Büşra Yılmaz (Tuğba), Melis Gücer (Şule), Feriha Eyüpoğlu (Sultan), Eren Tınaz (Sinan), Hasan Erdem (Hazım), Zafer Altun (Akif), Elif Baysal (Meryem), Timuçin Eraslan (Nazım), Gökberk Yıldırım (Berk), Elçin Atamgüç (Fatma), Fulya Özcan (Ayşe), Sibel Armutlu (Hanife), Faruk Aytar Kakınç (Mehmet), Ahmet Bilgin (Hikmet), ve Yılmaz Uzun (Hasan)

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR