X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ada ve Bora çekişmeleri - VOL 3

#AdBor'un en sevdiğiniz halleri ve en eğlenceli anları sizler için bu videoda! İşte Baht Oyunu'nun sevilen çifti Ada ve Bora'nın en sevimli halleri ve çekişmeleri!

Bir yanda sert, disiplinli ve yakışıklı patron Bora Doğrusöz, diğer yanda ise bir o kadar sevimli ve eğlenceli güzeller güzeli Ada Tözün. İkilinin birbirlerine olan tahammülsüzlüğünün aşka dönüştüğü eğlenceli süreci sizler için bir araya getirdik. Tam anlamıyla iki zıt karakterin, aşkı bulma yolculuğunu en keyifli haliyle Ada ve Bora'da yaşadık. İşte Baht Oyunu'nun sevilen çifti Ada ve Bora'nın en sevimli halleri ve çekişmeleri!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR