X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kız isteme baskını!

Baht Oyunu 28 Eylül Salı yayınlanan 15. Bölümde Bora'nın canına "Tak!" diyor ve ailesini alarak Ada'yı istemeye gidiyor!

Bora, işi uzatmadan ve her şeyin ortaya çıkmasını istediğinden acil bir karar alır. Her şeyi göze alarak ailesi ile birlikte Ada'yı istemeye gider. Adalar ise, bu baskın durum karşısında şok olurlar.

Baht Oyunu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR