X
X

Beşinci Tat 14. Bölüm Fragmanı

Beşinci Tat 14. Bölüm Fragmanı yayında! Programın bu bölümüne başarılı şef Mehmet Akdağ ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden başarılı iş insanı Ali Bahar konuk oluyor.

Programın bu bölümüne başarılı şef Mehmet Akdağ ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden başarılı iş insanı Ali Bahar konuk oluyor. Başarılı şef Mehmet Akdağ, seksen altı yıldır yaşayan tarihi restoranın yeme-içme sektöründeki serüvenini keyifli sohbetiyle anlatacak. Programın ilerleyen dakikalarında ise Antalya bölgesinin yöresel ürün lezzetlerine dair merak edilenler de konuşulacak. Başarılı iş insanı Ali Bahar, kültürel bir mirasın üzerinde kurulan Antalya’nın turizm ve gastronomi merkezlerinin altını çizecek. Ayrıca programdaki keyifli sohbet ünlü şef Mehmet Akdağ’ın tadına dokunduğu yemeklerle lezzetlenecek ve “Beşinci Tat”da izleyiciler ile buluşacak.

İş, spor, sanat, turizm ve siyaset dünyasının en önemli isimlerinin birbirinden ünlü şeflerle bir araya geldiği “Beşinci Tat” 03 Haziran Cumartesi saat 14.00’te Kanal D’de…

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR