Skip to main content
 

Hikaye ve Künye

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir. 

Yapım: TMC
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin
Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdür
Proje Tasarımı: Reaksiyon Film
Uygulayıcı Yapımcı: Engin Sarıal
Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel
2. Yönetmen: Nezaket Coşkun
Sanat Yönetmeni: Burhan Türk
Müzik: Hasan Özsüt - Işıl Özsüt
Oyuncular: Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Nejat İşler (Bora), Alperen Duymaz (Ateş), Toprak Sağlam (Gözde), Dilan Çiçek Deniz (Su), Hilmicem İntepe (Kelebek), Serhan Onat (Uzay), Kaan Çakır (Cahit), Kıvanç Kasabalı (Nejat),  Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Bige Önal (Lal), Barış Yalçın (Ferdi) , Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Ozan Uçar (Yiğit), Tugay Bahşi (Mert) ve Sinan Bengier (Haydar), Fatma Belgen (Üzüm)

Oyuncular

Timuçin Esen

Timuçin Esen

Faryalı
Şevval Sam

Şevval Sam

Yıldız
Nejat İşler

Nejat İşler

Bora
Murat Aygen

Murat Aygen

Evren
Alperen Duymaz

Alperen Duymaz

Ateş
Hilmicem İntepe

Hilmicem İntepe

Kelebek
Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz

Su
Toprak Sağlam

Toprak Sağlam

Gözde
Serhan Onat

Serhan Onat

Uzay
Ezgi Şenler

Ezgi Şenler

Aslı
Serel Yereli

Serel Yereli

Alara
Bige Önal

Bige Önal

Lal
Sence Hangisi?

{{question.Title}}