Skip to main content
 
Size bir masal anlatalım mı? 24 Haziran

Size bir masal anlatalım mı?

Kanal D’nin başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe'nin paylaştıkları dizisi “Bodrum Masalı” nın yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor.

Bodrum Masalı karakterlerini tanıyalım! 13 Temmuz

Bodrum Masalı karakterlerini tanıyalım!

Kanal D'nin 18 Ağustos Perşembe akşamı başlayacak dizisi Bodrum Masalı, güçlü senaryosu ve zengin oyuncu kadrosuyla yeni favoriniz olmaya aday. Gelin hep birlikte, dizinin karakterlerini tanıyalım!

Bodrum Masalı'na Aşkın Nur Yengi Sürprizi! 15 Ağustos

Bodrum Masalı'na Aşkın Nur Yengi Sürprizi!

Yapımını TMC’ nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün kaleme aldığı, Kanal D’nin yeni dizisi “Bodrum Masalı” 18 Ağustos Perşembe günü izleyicisi ile buluşacak.

Ne kadar zenginsin? 17 Ağustos

Ne kadar zenginsin?

İtiraf et, cebindeki paranı tahmin edeceğimizi sandın. Yanıldın! Manevi zenginliğin ne kadar? İç sesin olduk, sana sorular sorduk. Cevapla, zenginliğini ölç!

Bodrum Masalı İlk Bölüm Yayında! 18 Ağustos

Bodrum Masalı İlk Bölüm Yayında!

Çok zengin bir hayat yaşarken, ailenin babası Evren’in hırsı yüzünden iflasa sürüklenen Ergüven ailesi, bir gün içinde yoksullukla tanışır. Evren, Yıldız ve çocukları Ateş ile Su Ergüven için tek çıkış yolu, Bodrum’a dönmek ve yıllar önce hayata başladıkları oteli işleterek, her şeye baştan başlamaktır.

Bodrum Masalı 2. Bölüm Yayında! 25 Ağustos

Bodrum Masalı 2. Bölüm Yayında!

Bodrum Masalı 2. Bölüm'de; Evren Ergüven'in sakladığı sırlar ortaya çıkıyor!

Bodrum Masalı 3. Bölüm Yayında! 01 Eylül

Bodrum Masalı 3. Bölüm Yayında!

Bodrum Masalı 3. Bölüm'de; Yıldızlı Oteli kaybetmemek için kafa kafaya veren Faryalı ile Yıldız, beklemedikleri bir sürprizle karşılaşıyorlar!

Bodrum Masalı Perşembe'nin Galibi! 02 Eylül

Bodrum Masalı Perşembe'nin Galibi!

Kanal D’nin, Perşembe akşamları ekrana gelen ve başladığı günden bu yana büyük beğeni ile izlenen dizisi “Bodrum Masalı” yayınlanan üçüncü bölümü ile yine zirveye oturdu.

Bodrum Masalı 4. Bölüm Yayında! 08 Eylül

Bodrum Masalı 4. Bölüm Yayında!

Bodrum Masalı 4. Bölüm'de; Yıldızlı Oteli kurtarmak için çabalayan Yıldız, Faryalı ve Gözde; Evren'in ihanetine uğruyor!

Bodrum Masalı zirveyi çok sevdi! 09 Eylül

Bodrum Masalı zirveyi çok sevdi!

Kanal D’nin, her perşembe yeni bölümü ile ekrana gelen ve başladığı günden bu yana büyük beğeni ile izlenen dizisi “Bodrum Masalı” yayınlanan dördüncü bölümü ile yine zirveye oturdu.

Bodrum Masalı 5. Bölüm Yayında! 22 Eylül

Bodrum Masalı 5. Bölüm Yayında!

Bodrum Masalı 5. Bölüm'de; Yıldızlı Otel için müşteri bulan Faryalı, Evren'in kötü planının kurbanı oluyor!

Bodrum Masalı yine zirvede! 23 Eylül

Bodrum Masalı yine zirvede!

Kanal D’nin, başladığı günden bu yana büyük beğeni ile izlenen dizisi “Bodrum Masalı” yayınlanan 5. Bölümü ile yine zirveye oturdu.