Skip to main content
 
Bodrum Masalı 42. Bölüme düğünde yaşanan korkunç olay damgasını vuruyor!18 Haziran

Bodrum Masalı 42. Bölüme düğünde yaşanan korkunç olay damgasını vuruyor!

18 Haziran Pazar 2017 akşamı yayınlanaN Bodrum Masalı sezon finalinde Haydar Efe ile Üzüm’ün düğünü, Ege adetlerine göre gerçekleşir. Bu düğün aynı zamanda Yıldız ve Faryalı için aralarındaki buzları yıkma fırsatı olur. Fakat düğünde yaşanan sürpriz olay, herkesi derinden etkileyecektir.

Bodrum Masalı 41. Bölümde Su ile Ateş acı gerçekle yüzleşiyorlar!11 Haziran

Bodrum Masalı 41. Bölümde Su ile Ateş acı gerçekle yüzleşiyorlar!

11 Haziran Pazar 2017 akşamı yayınlanacak Bodrum Masalı yeni bölümünde Evren’in, Bodrum’dan gönderilmesinin yankıları sürüyor; Ateş ile Su bu gerçekle başa çıkmaya çalışıyorlar. Yıldız ile Maya arasındaki büyük yüzleşme ise gizli kalmış gerçekleri ortaya çıkarıyor!

Bodrum Masalı 40. Bölümde Faryalı ile Yıldız’ı büyük bir sürpriz bekliyor!04 Haziran

Bodrum Masalı 40. Bölümde Faryalı ile Yıldız’ı büyük bir sürpriz bekliyor!

4 Haziran Pazar 2017 akşamı yayınlanan Bodrum Masalı yeni bölümünde Haydar Efe, yıllardır sevdalı olduğu Üzüm’e evlenme teklifi ediyor; herkesi büyük şaşkınlık yaşıyor! Faryalı ise Haydar Efe ile konuştuktan sonra harekete geçmeye karar veriyor!

Bodrum Masalı son bölümde; Faryalı ile Bora iş birliği yapıyorlar! Bodrum Masalı 40.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?28 Mayıs

Bodrum Masalı son bölümde; Faryalı ile Bora iş birliği yapıyorlar! Bodrum Masalı 40.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

28 Mayıs Pazar 2017'de yayınlanan Bodrum Masalı 39. Bölümde Evren’in, Bora’yı polislere ihbar etmesi yeni bir ortaklığa neden oluyor! Faryalı ile Bora, Evren’e karşı birleşirken, herkes plana dahil oluyor! Bodrum Masalı 40.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Bodrum Masalı 38. bölümde Bora intikam için Gözde ile Evren’in peşine düşüyor!21 Mayıs

Bodrum Masalı 38. bölümde Bora intikam için Gözde ile Evren’in peşine düşüyor!

21 Mayıs Pazar 2017 akşamı yayınlanan Bodrum Masalı yeni bölümünde Bora annesinin ölümünden kız kardeşi Gözde ile Evren’i sorumlu tutuyor; intikam için gün sayıyor! Bodrum Masalı 39. bölüm fragmanı yayınlandı!

Bodrum Masalı 36-37. Bölümde Faryalı’nın itirafı, şok etkisi yaratıyor!14 Mayıs

Bodrum Masalı 36-37. Bölümde Faryalı’nın itirafı, şok etkisi yaratıyor!

14 Mayıs Pazar 2017'de yayınlanacak Bodrum Masalı yeni bölümünde Bodrum üzerinde kara bulutlar dolaşıyor; herkes birbirine içindekileri döküyor! Faryalı’nın düzenlediği yemek nasıl sonuçlar doğuracak?

Bodrum Masalı 34. Bölümde Kelebek ile Ateş’in başı belaya giriyor! 07 Mayıs

Bodrum Masalı 34. Bölümde Kelebek ile Ateş’in başı belaya giriyor!

7 Mayıs Pazar 2017'de yayınlanacak Bodrum Masalı yeni bölümünde Evren’i kurtarmak için plan yapan Ateş ile Kelebek, Faryalı’dan yardım istiyorlar! Evren’i kendilerinden uzak tutmak isteyen Bora, onu uzaklaştırma planında başarılı olabilecek mi?

Bodrum Masalı son bölüm yayında!30 Nisan

Bodrum Masalı son bölüm yayında!

30 Nisan Pazar 2017'de yayınlanan Bodrum Masalı 33. Bölümde Ateş, Bora’nın elinde tuttuğu babası Evren’i kurtarmak için plan yapıyor; Kelebek de bu plana ortak oluyor! Ateş ile Kelebek, başarılı olabildiler mi? Yıldız ile Faryalı ise, Maya’nın terk ettiği yemekten sonra eski günleri dönebilmek istiyorlar!

Bodrum Masalı 32. Bölümde neler oldu?23 Nisan

Bodrum Masalı 32. Bölümde neler oldu?

23 Nisan Pazar 2017'de yayınlanan Bodrum Masalı 32. Bölümde Ateş’in evlenme teklifi karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Aslı, ne cevap verdi? Bodrum Masalı 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Bodrum Masalı son bölümde Ateş, Aslı’ya büyük bir sürpriz yapıyor! 32. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?09 Nisan

Bodrum Masalı son bölümde Ateş, Aslı’ya büyük bir sürpriz yapıyor! 32. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

9 Nisan Pazar 2017'de yayınlanacak Bodrum Masalı 31. Bölümde Ateş, Aslı’ya evlenme teklifi ediyor; Aslı bu teklif karşısında çok şaşırıyor!

Bodrum Masalı son bölümde Ateş ile Lal’i birlikte gören Aslı, yeni bir karar alıyor! 31. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?02 Nisan

Bodrum Masalı son bölümde Ateş ile Lal’i birlikte gören Aslı, yeni bir karar alıyor! 31. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

2 Nisan Pazar 2017'de yayınlanan Bodrum Masalı 30. Bölümde; Ateş hakkında güven sorunu yaşayan Aslı’ya, annesi Maya’dan destek geliyor!

Bodrum Masalı son bölümde Aslı, Ateş ile Lal’i birlikte görüyor! 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?26 Mart

Bodrum Masalı son bölümde Aslı, Ateş ile Lal’i birlikte görüyor! 30. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

26 Mart Pazar 2017'de yayınlanan Bodrum Masalı 29. Bölümde; Maya Atina’ya giderken Aslı’yı da yanında götürmek istiyor! Ateş ile Lal’in yakınlaştığını gören Aslı karar vermek zorunda kalıyor!