X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çatı Katı Aşk 12. Bölüm Fragmanı - 2

Çatı Katı Aşk 12. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Pikniğe giden aşıklarımız anın tadını doyasıya çıkarıyorlar!

Yılmaz Ailesi pikniğe gitmek için hazırlanmışlardır. Onları gören Ateş ve Yasemin de peşlerine takılırlar. Piknikte keyifli zaman geçiren bizimkiler, fırsat buldukça aşklarının tadını çıkartırlar. Bu sırada piknikte ilginç bir durum yaşanır. Ufak bir hafıza kaybı yaşayan Saadet Hanım ortalığı karıştırır. Çatı katına taşındıktan beri Ateş ve Yasemin'i sevmeyen Saadet Hanım, pikniği onların burunlarından getirir.

Ateş ise, başka bir olayın peşine düşer. Şenay'ın telefonunu kurcaladığı zamandan beri ne planladığını merak etmektedir. Fırsatını bulur ve Şenay'ı sorgular. Şenay, DNA raporunu Ateş'e göstererek ona büyük şaşkınlık yaşatır.

Yasemin ve Demir, mantıcı dükkanında romantik anlar yaşamaktadır. Birbirlerine açıldıktan sonra mental rahatlığa erişen çift, dikkatsiz davranırlar. Yine böyle bir anda ve fazla samimi bir halde Ateş ile Ayşen'e yakalanırlar.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'da Kanal D'de!

-------------

Cati Kati Ask Episode 12 Trailer- 2 is streaming! The couples seize the day on a picnic!

The Yilmaz family gets ready to go on a picnic. Ates and Yasemin hears this and join them. The two couples have a pleasant time on the picnic. Meanwhile, something weird happens. Saadet has a small amnesia and stirs up trouble. Saadet, who does not like Ates and Yasemin ever since they moved in the loft, gives them a hard time in the woods.

Ates goes after something that intrigues him. He is curious about Senay’s plan since he has checked her phone. When he finds an opportunity to question Senay, he corners her. Senay appalls him by showing him the DNA report.

Yasemin and Demir have romantic moments in the restaurant. The couple, that feel relieved after confessing their feelings to each other, act recklessly. In a moment like that, they are caught by Ates and Aysen.

Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Saadet, Demir’in babaannesidir

FRAGMANLAR