X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çatı Katı Aşk 6. Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk 6. Bölüm Fragmanı yayında! Ayşen ve Ateş aşkı sorguluyorlar!

Ayşen ile Ateş birbirlerinden etkilenseler de, aşık olup olmadıklarını kendi içlerinde ve çevresindekilerle sorgulamaya başlıyorlar. Ayşen, hayatı boyunca hiç aşık olmadığı için nasıl bir duygu olduğunu anlamaya çalışıyor. Ateş ise, zenginliğin verdiği popülarite sayesinde hayatına giren kadınlardan aşık olabileceği çıkmadığı için tecrübesizdir. Ayşen kardeşleri ile, Ateş ise Emin ile konuşarak içlerindeki bu duyguyu çözmeye çalışıyorlar.

Bu sırada damat adayı Ömer, Ayşen ile yakınlaşabilmek için fırsat yaratmaya çalışır. Bu yüzden onu arkadaşının doğum günü partisine davet eder. Ayşen'in anne babası ve Demir, bu isteğe karşı çıkarlar; fakat, Saadet Hanım herkesi şaşırtarak son sözü söyler. Ayşen'in partiye gitmesine izin verir. Başta Ateş olmak üzere Saadet Hanımın bu çıkışı herkesi çok şaşırtır.

Ayşen ve Ateş, hissettikleri aşk duygusunu serbest bırakabilecekler mi? Ayşen, Ömer ile birlikte doğum günü partisine gidecek mi?

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle 12 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

-------------------

Cati Kati Ask Episode 6 Trailer is streaming! Aysen and Ates question their feelings!

Although Aysen and Ates are attracted to each other, they want to make sure of their feelings. Aysen has never fallen in love before, that’s why she tries to figure out what it is like. As for Ates, he is also inexperienced in love for he has not come across anyone whom he can fall for in his life full of luxury and popularity. Aysen talks to her siblings, whereas Ates talks to Emin to understand what exactly they feel for each other.

Meanwhile, Omer, the suitor, tries to get a chance to be closer to Aysen. He invites her to his friend’s birthday party. Aysen’s parents and Demir object to this invitation, however, Saadet says the last word surprising everybody; she lets Aysen go to the party.

Will Aysen and Ates be able to give in to their feelings? Will Aysen attend the party with Omer?

Cati Kati Ask returns on 12 August, Thursday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ateş’in annesinin ismi Gülriz’dir

FRAGMANLAR