X
X

"Çok Güzel Hareketler 2" yeni bölümde neler olacak?

20.11.2020 Cuma 13:39 (Güncellendi: 20.11.2020 - 16:12)

Kanal D’nin Pazar akşamları kahkahalarla izlenen programı Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümünde bu hafta neler olacak? Pazar akşamlarında Kanal D’de ekrana gelen ve keyifle izlenen Çok Güzel Hareketler 2 programının yeni bölüm tanıtımları yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 62. bölümde neler olacak? Çgh2 yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 en eğlenceli anlar ve skeçler. İşte tüm detaylar!

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2’de bu akşam Bkm Mutfak çıraklarının yorumuyla birbirinden komik ve eğlenceli skeçler ekrana gelecek. 

Bu hafta ekrana gelecek olan skeçler şöyle; skeç yazmaktan kafası karışan Atakan’ın zor ve bir kadar da komik anları izleyenleri kahkahaya boğacak. Telefon tutkunu çocukların geçmişe yolculuğunu izlerken çok güleceksiniz. Real Madrid oyuncusu Rıza’nın mahallesini ziyareti sırasında yaşananlar herkesi güldürecek. Karşısındakinin aklını okuyan çocuğun şok anları, kayıp kolyenin peşine düşen dedektifler, darlıkta bir dünya markası olmuş adamların kız isteme merasimi ve kızlar yurdundaki kayıp eşyaların gizemi ve çok daha fazlası Çok Güzel Hareketler 2’nin yeni bölümünde ekrana gelecek. 

 Çok Güzel Hareketler 2 - 62. Bölüm Fragmanları yayınlandı!

VİDEOLARI