X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Dostlar Mahallesi 1. Bölüm Fragmanı

Metin'in taksisi gece birisi tarafında yakılmıştır! Metin, anlaşamadığı kardeşi Çetin'den şüphelenir; çünkü, eli yanık bir şekilde durağa gelmiştir. İki kardeş karakolluk olur. Olay sonra ortaya çıkar! Ortaya çıkar çıkmasına da, o esnada Çetin'in karısı Seher her şeyi duyar!

Selim, uzun zaman sonra İstanbul'a gelmiştir. Yanında çok güzel bir kadınla. Duraktakiler Olga'yı, Selim'in yanında görünce çok şaşırırlar. Selim'in tek derdi ise, Olga'yı annesine nasıl anlatacağıdır!

Eğlence dolu dizi Dostlar Mahallesi Kanal D'de başlıyor!

Component Name: AutoContentCreater - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 754238261


Varnish cache server

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Çetin ilk bölümde kardeşi Metin'in taksisini yakmıştır

FRAGMANLAR