X
X

5.Bölüm

Cem ile Şafak’ın beraber çalışmasını bir türlü kabullenemeyen Alp, kıskançlıktan deliye dönüyor ve Melis’ten Cem’i hastaneden göndermesini istiyor.

Başhekimlik görevine ısınan Melis, hastane içindeki gücünü ispatlamak ve yerini sağlamlaştırmak için harekete geçer. Ancak Veysel Hoca’nın sempatisini kazanmak hiç de kolay değildir.

Cem, elindeki sorunla ilgili Selim’e gider. Yapılan tetkiklerden sonra başarılı cerrahın sorununun, psikolojik olduğu ortaya çıkar.

Tayfun, Seza’nın daha fazla üzülmemesi için Selim ile konuşur. Selim her ne kadar takmıyormuş gibi görünse de, Seza bir şekilde aklını karıştırmıştır.

Cem ile Şafak’ın beraber çalışmasını bir türlü kabullenemeyen Alp, kıskançlıktan deliye döner. Melis’ten Cem’i hastaneden göndermesini ister. Zeliş’in başarılı tedavisini öğrenen Melis, gazetelerde haberin çıkmasını sağlar. Zeliş’e verdiği sözü tutmak isteyen Cem, onu boğaz gezisine çıkartır. Bu keyifli tekne turuna Şafak ve kızı da katılmıştır.  Ancak güzel başlayan gün Cem’in gazetedeki haberi görmesiyle yarım kalır. Hastanede de ortalık fena karışır. Gazetedeki haberi tek okuyan Cem değildir. Fatma’nın Van’daki kocası Arif de haberi görür görmez soluğu İstanbul’da alır. Öfkeli koca belinde silah ile Zeliş ve annesi Fatma’nın peşine düşer.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR