X
X

Hekimoğlu 10. Bölüm Fragmanı

1.382 kez izlendi • 26 Şubat 2020

Hastanenin bağışçılarından biri olan Vahap Ergün, yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlar. İpek ile hastaneyi gezerken gözüne Hekimoğlu çarpar. Önlük giymemesi dikkatini çeker. Ardından Hekimoğlu ile tanışmak için onun yanına gider ve durum karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Hekimoğlu'nun da onun hakkında ilginç teorileri vardır.

Öte yandan yeni gelen vakada Hekimoğlu her zamankinden farklı olarak hastanın sözüne itimat etmek zorunda kalır. Zira kurulun karşısında vereceği yanıt hastanede başta olmak üzere herkes için kritik bir önem taşımaktadır.

Hekimoğlu yeni bölümüyle 3 Mart Salı 20.00'da Kanal D'de!

-------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 10 is streaming! Hekimoglu has to trust his patient’s statement this time!

Vahap Ergun, who is one of the hospital’s donators, starts to work as the head of the board. While he walks around the hospital with Ipek, Hekimoglu attracts his attention. He goes and meets him but he gets surprised at Hekimoglu’s reaction. Hekimoglu has interesting theories about him.

Meanwhile, the doctors deal with a new case which obliges Hekimoglu to trust a patient’s statement, because the answer he is going to give before the committee is crucial for everyone, especially for him.

Hekimoglu returns on Tuesday, March 3 at 8 pm on Kanal D!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Memoli'nin lakabı Nişantaşı'dır

FRAGMANLAR