X
X

Hekimoğlu 42. Bölüm Fragmanı - 2

3.985 kez izlendi • 19 Mart 2021

Hekimoğlu 42. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Ateş ve İpek uçakta, ekip ise hastanede mücadele veriyor!

Ateş ve İpek'in olduğu uçakta yolcular nedeni bilinmeyen bir durumdan dolayı enfekte olurlar. Tek tek rahatsızlanan yolcuların en büyük şansı Ateş Hekimoğlu'dur! Ateş ve İpek olayı çözmeye çalışırken korkulan olur ve İpek'te hasta olur. Diğer tarafta hastanede de işler yolunda gitmez. Orhan, Memoli, Zeynep ve Emre bir hastanın gizemli durumunu çözmeye çalışır. 

Hem İpek'le ilgilenen hem de yolculara çare olmaya çalışan Ateş ise zor bir karar vermek zorunda kalır. Emre ise yoğun çabaları sonucunda olayı çözer.

Ateş ne yapacak? İpek iyileşecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!

-------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 42 Trailer – 2 is streaming! Ates and Ipek fight for their lives on a plane!

During Ates and Ipek’s flight, passengers get infected due to an unknown cause. The passengers, who start to get sick one by one, are lucky that Ates Hekimoglu is with them! While Ates and Ipek try to figure out the problem, their worst fear comes true, and Ipek gets sick as well. On the other hand, things get messed up in the hospital, too. Orhan, Memoli, Zeynep and Emre try to understand a patient's mysterious condition.

Ates, who does his best to solve the problem for both Ipek and the passengers, need to make an important decision. Emre finds the solution working hard.

What's Ates going to do? Is Ipek going to be okay?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ebru Özkan Saban, Zeynep karakterini canlandırmaktadır

FRAGMANLAR