X
X

Hekimoğlu 26. Bölüm Fragmanı - 2

5.699 kez izlendi • 22 Kasım 2020

Hekimoğlu 26. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ateş Hekimoğlu, 12 yıl önce çözemediği hastalıkla karşı karşıya!

Can isimli çocuğun ölümcül bir hastalığı vardır. Ateş, aynı hastalıkla 12 yıl önce karşılaşmıştı ve hastasını kaybetmişti. Bu vaka onun geçmiş ile bir hesaplaşması haline gelir. Çocuğu, İpek'in bilgisi dahilinde muayene eder. Aldığı örnekleri biyopsiye gönderen Ateş, İpek'in sert tavrı ile karşılaşır. İpek'e göre Ateş, geçmiş ile hesaplaşırken küçük çocuğu denek olarak kullandığını düşünür. Ona bu vakada yardım edenler de İpek'in hışmından kurtulamazlar.

Ateş, gerçekten de 12 yıl önce çözemediği vaka yüzünden çocuğu kullanıyor mu? Can, bu ölümcül hastalığı yenebilecek mi? İpek ile Ateş arasında neler yaşanacak?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de!

---------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 26 Trailer 2 is streaming! Ates Hekimoglu is face to face with a case that he could not solve twelve years ago!

A boy named Can has a terminal illness. Ates encountered the same illness twelve years ago and lost his patient. This case turns into a showdown with his past. He examines the boy informing Ipek about it. Ipek gets mad at Ates, who sends the boy’s biopsy samples to the lab. Ipek thinks that Ates uses him as a tool to get revenge on the past. The ones who help Hekimoglu in this case also get their fair share from Ipek.

Does Ates really use the boy as a tool? Will Can defeat this terminal illness? What is next for Ipek and Ates?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Dizinin yapımcısı OJO Pictures'tir

FRAGMANLAR