X
X

Hekimoğlu 19. Bölüm Özeti

27.09.2020 Pazar 23:49 (Güncellendi: 30.09.2020 - 16:00)

İki zıt kutup; Hekimoğlu ve İpek...

Hekimoğlu’na gelen vaka bu kez her zamankinden farklıdır. İpek’in yıllardır tanıdığı, evinde tamirat işlerine bakan genç bir adam gözlerinin önünde çatıdan düşer. Üstelik çatıya çıkmasını isteyen de İpek’tir. Genç adam apar topar hastaneye kaldırılır.  Durumu giderek kötüleşirken İpek en güvendiği doktordan, Hekimoğlu’ndan yardım ister. Ancak duyduğu vicdan azabı İpek’in bir kenara çekilip beklemesine mani olacaktır. Hal böyleyken İpek yıllar sonra yeniden doktor olarak karşımıza çıkar.

İpek ve Hekimoğlu ilk kez birlikte bir vakaya odaklanırlar. İki güçlü karakter, iki iyi doktor, iki eski arkadaş, iki zıt kutup zaman zaman aynı noktaya çekilseler de çatışmaları kaçınılmazdır. Vaka bir yana, aralarındaki tatlı-sert itişmeler kimsenin gözünden kaçmaz. Hatta bunun duygusal bir yakınlaşmaya işaret ettiğini bile düşünenler olacaktır. Kimilerinin eğlenerek, kimilerinin kıskanarak izlediği bu hallerin altında kim bilir ne sebepler vardır.İpek ve Hekimoğlu arasında neler olacak? Doğru teşhisi İpek mi yoksa Hekimoğlu mu koyacak? Genç adam kurtulabilecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00’de Kanal D’de...

------------------------------------------------------

Hekimoglu Episode 19 Summary

The polar opposites; Hekimoglu and Ipek...

This time the case that Hekimoglu takes on is different than always. A young man, whom Ipek knows for years and who fixes everything needed in her house, falls from the roof in front of Ipek. And, unfortunately, she wanted him to go up to the roof. The young man is hospitalized immediately. As his health deteriorates, Ipek asks for help from Hekimoglu, whom she trusts the most. However, her guilty conscience holds her back from doing nothing about it. Thus, Ipek wears her white coat again after years.

Ipek and Hekimoglu focus on a case together for the first time. They are two strong characters, two good doctors, two old friends, and polar opposites, so it is inevitable for them to clash from time to time. Aside from the case, they squabble all the time, and it is spotted by everybody around them. Some of them even think that they are closer than ever to each other. However, nobody but Ipek and Ates knows what goes on between them. What is next for Ates and Ipek? Which one of them will make the right diagnosis? Will the young man get well?

Hekimoglu returns on Tuesday at 8 pm on Kanal D!

HEKİMOĞLU VİDEOLARI