Skip to main content
 
Kenan'ın intikam planı ne?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kenan'ın intikam planı ne?

Gitmeye karar veren Kenan'a kötü haber!

Gitmeye karar veren Kenan'a kötü haber! / Özel Klipler

Hıçkırık 48. Bölümde şehirden ayrılmaya karar veren Kenan, İlhami'nin suratına tokat gibi çarpan açıklaması ile kahroluyor!   Hemen izle


Hıçkırık 49. Bölümde Kenan, duygularıyla oynayanlara karşı -Nalan da dahil olmak üzere- intikam almak için yemin ediyor!
Hıçkırık 49. Bölümde Kenan, duygularıyla oynayanlara karşı -Nalan da dahil olmak üzere- intikam almak için yemin ediyor!

Kenan kaçıp gitmek yerine, kalıp savaşmayı seçiyor. İlhami'nin nispet yaparcasına Nalan ile olan evliliğini açıklamasından sonra böyle bir karar alır. Bu yolda ise, tek dayanağı Kutsi Babadır. Kutsi, Kenan'ın ne yapacağını bilmez; fakat, her konuda tam destek olacağını söyler. İlk olarak da Azmi'nin ve diğerlerinin karşısına çıkacak ve Kenan'a güç olacak bir dosya verir. Kenan, dosyada yazılanları okuduktan sonra savaşa hazır başlayacağını anlar ve mutluluğu yüzüne vurur. İlk hamlesi ise konağa gitmek olur. Konağa geldiğinde İlhami'nin de olduğu bir akşam yemeği yenmektedir. Bu yemekte Nalan ve İlhami'nin evliliğini kutlanıyordur. Kenan'ı karşılarında gören herkes şok olur. Nalan, gittiğini düşündüğü Kenan'ı karşısında görünce hem çok şaşırır, hem de çok mutlu olur. Fakat, Kenan'ın söylediği şey herkesin buz kesilmesine neden olur!

08.03.2018 Perşembe 15:56   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar