X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İki Yalancı 3. Bölüm Fragmanı

Serkan ile Duygu, söyledikleri yalanların altında ezildikleri için Bodrum'da ayrılık kararı alırlar. İstanbul'a döndükten sonra Serkan, Duygu'yu başka biriyle görür. Yanında gördüğü adam ile Duygu'nun ilişkisini öğrenen Serkan, bir plan yapar ve Duygu'nun nişanlısı zannettiği kişinin kız kardeşini yeni bir ilişki için kullanır. Esra'nın doğum günü partisi sırasında Duygu ve Serkan yeniden karşılaşırlar. Her ikisi de gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezken kalplerine engel olamadıklarının farkındadırlar.

Serkan, Duygu ile yeniden yüzleşme planları yaparken, gerçekleri itiraf etmeyi amaçlar. İkilinin yüzleşmesi hiç bekledikleri gibi geçmez ve Serkan'dan sürpriz bir hareket gelir. 

İki Yalancı, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sevil, Serkan’ı zengin bir adam için terk etmiştir

FRAGMANLAR