X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı

Serkan ile Duygu, Alp ve Esra ile gittikleri tatilde yeniden yüzleşme fırsatı yakalamış; ikili arasındaki elektrik zirve yapmıştı. Söyledikleri yalanlarına devam eden ikili, kapanmamış hesapları için yeniden bir araya gelmişlerdi. Güpegündüz tanımadıkları adamlar tarafından kaçırılan Duygu ve Serkan, ne yapacaklarını bilemezler.

Her fırsatta didişmeye devam eden ikili, bir taraftan yalanları altında ezilirken, diğer taraftan da nasıl kurtulacaklarını düşünürler. Ta ki yardımlarına Burcu, Cenk ve Naci gelene kadar... Serkan ve Duygu, içine düştükleri tehlikeden kurtulabilecekler mi? Alp ve Esra, Duygu ve Serkan'ı kurtarabilmek için ne yapacaklar?

İki Yalancı, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Serkan ile Cenk, Bodrum'dan döndükten sonra bir oto galeride çalışmaya başlamışlardır

FRAGMANLAR