Skip to main content
 

İkizler Memo - Can 16. Bölüm - İkizler hafiyeliğe soyunuyor!

09.03.2019 Cumartesi 11:07 (Güncellendi: )

İkizler Memo - Can 9 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde Memo ve Can, Onur'un talimatıyla Melek'i takip ediyorlar!

İkizler Memo - Can 16. Bölüm - İkizler hafiyeliğe soyunuyor!

İkizler Memo - Can yeni bölümde eğlence ve macera hız kesmiyor!

Önceki bölümlerde Melek'in sahaf arkadaşı olan Kerem'in yakın tavırları, Onur'u giderek kıskandırır.  Bu bölümde ise Onur kıskanmayı bir adım öteye taşıyarak, Melek'i takip etme görevini Memo ve Can'a veriyor. İkizler anne ve babalarının bir araya gelmelerini istediklerinden bu duruma hemen adapte oluyorlar. Ve topladıkları bilgileri anında Onur'a veriyorlar. 

İkizler Memo - Can 16. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Onur, ikizlerle iş birliği içindedir! İkizler Memo - Can yeni bölümüyle Cumartesi 19.45'te Kanal D'de!   Tüm resimler

Öte yandan Osman ise bir anda ortadan kaybolur. Yaren'e yüklü miktarda parayı teslim ettikten sonra yok olan Osman herkesi korkutur. Bu gizemli durum başta Melek olmak üzere herkesi seferber eder.

İkizler Memo - Can Son Bölüm

İkizler Memo - Can 17. Bölüm Fragmanı Yayında!

Osman, Yaren ile yaşadığı son olay sonrası ona ulaşmanın yollarını aramaya başlar. Bu anlarda devreye Memo girer. Osman ve Memo, kısa süren oyunculuk deneyimini bu olayda konuşturmaya karar verirler. Osman, tekerlekli sandalyede kötürüm rolü yaparak Yaren'i duygusal yoldan kazanmaya çalışır. Yaren, Osman'ın durumunu Memo'dan öğrendikten sonra soluğu evde alır. Sevdiği adamı tekerlekli sandalyede gören Yaren yıkılır. Osman o an mutlu olsa da, sonradan bu rol yüzünden başına gelmeyen kalmaz.

Can'ın ise konakta bambaşka bir planı vardır. Uzun süredir Matmazel'e açılamayan evin uşağı Altan'a yardım edecektir. Onu bu konuda eğitir ve Matmazel'in yanına gönderir. Altan, heyecandan Matmazel'in yanına yaklaşamaz. Can işi kendi halletmeye çalışır.

İkizler Memo - Can 17. Bölüm Fragmanı

İkizler Memo - Can 17. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

İkizler Memo - Can 17. Bölüm Fragmanı yayında! Osman, Yaren'i tekrar kazanabilmek için Memo ile bir plan yapar!   Hemen izle

İkizler Memo-Can yeni bölümüyle Cumartesi 19.45'te Kanal D'de!

Oyuncular

Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

Memo Caneri
Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

Can Alkanlar
Nehir Erdoğan

Nehir Erdoğan

Melek Caneri
Burak Hakkı

Burak Hakkı

Onur Alkanlar
Özgürcan Çevik

Özgürcan Çevik

Osman Caneri
Tuğba Çınar

Tuğba Çınar

Yaren Kepez

Benzer İçerikler