X
X

İkizler Memo - Can 17. Bölüm - Can, yaşam mücadelesi veriyor!

16.03.2019 Cumartesi 10:55 (Güncellendi: 02.08.2019 - 11:11)

İkizler Memo - Can 16 Mart Cumartesi yayınlanan yeni bölümde kaza geçiren Can, ölümle burun buruna geliyor!

İkizler Memo - Can yeni bölümde Can, herkesi çok korkutuyor!

İkizlerin top oynadığı sahaya inşaat yapılması kararı çıkar. Çocuklar maça başlayamadan kepçeler gelir ve sahaya girer. İkizler kepçenin lastiğini indirecekken Can kepçenin altında kalır. Can hastaneye kaldırılır. Önemli bir ameliyata alınır. Durumu ciddidir. Memo, Onur ve Melek hastane de Can’dan gelecek iyi bir haber beklemektedir. Onur kazadan dolayı Melek’i suçlar. Dilek, Melek’ten hıncını almaya çalışır. Oğlunu kendisinden uzak tuttuğu için çok kızgındır.

Öte yandan Dilek çocuklarla ilgili velayet davası açmaya karar verir. Can, Altan’a Matmazel’e rahat açılabilmesi için hipnoz uygular. Altan’ın bilinçaltına girince Matmazel, Altan’ın hiç görmediği bir yanıyla tanışır.

Yaren’i bir türlü oyunculuk sevdasından vazgeçiremeyen Osman ise bir plan yapar. Kendine kötürüm olmuş süsü veren Osman’a Memo da yardım eder. Yaren, Osman’ın haline acır. Onu bırakıp sete gidemez.

İkizler Memo - Can 18. Bölüm Fragmanı Yayında!

Can, kepçenin altında kalması sonucu hastaneye kaldırılır ağır bir ameliyat geçirir. Hayatta kalmayı başaran Can'ın durumu iyiye gider. Ancak büyük bir sorun vardır, Can ayaklarını hissetmez. Onur, Melek ve Memo bu durum karşısında yıkılır.

Diğer yandan yıllar sonra ortaya çıkan ikizlerin gerçek annesi Dilek, artık Memo ve Can'a gerçekleri söylemek ister. Onur, bu duruma engel olmak istese de Dilek'e söz geçiremez.

İkizler, Dilek'in gerçek anneleri olduğunu öğrenecek mi? Onur, Memo ve Can'a Dilek'in gerçek anneleri olduğunu itiraf edecek mi? Melek, bu olaya nasıl tepki verecek?

İkizler Memo - Can yeni bölümüyle 23 Mart Cumartesi 19.45'te Kanal D'de!

İKIZLER MEMO - CAN VİDEOLARI