X
X
Lorem Ipsum

İsimsizler

  HİKAYE:

  Geçen sezon sonu bir helikopter kazasında bıraktığımız Fatih Keskin, gözlerini uzun bir koma süresinin sonunda İstanbul’da açıyor. Virankaya’da kalleşçe bir pusuya düşen ve arkadaşlarını kaybeden Fatih Keskin artık sadece isimsiz değil aynı zamanda ölü olarak gözükmektedir. Vatan için çalışan bir gizli bir teşkilata giren Fatih’in görevi, Türkiye’yi karanlığa götürmek isteyen enerji baronlarının peşine düşmek ve kendi çıkarları için Türkiye’de terör yaratmaktan çekinmeyen çok gizli bir organizasyonu çökertmektir.

   

   

  Bu gizli örgütün hedefi, yarattıkları kaos ortamında Türkiye’nin enerji koridorlarını ele geçirmektir. Savaştığı düşman şimdi çok daha güçlü, çok daha acımasız olan Fatih’in yanında can dostları Dayı ve Murat vardır. Ayrıca yeni silah arkadaşları Handan ve Tufan, onu bu büyük savaşında yalnız bırakmayacaktır. Fatih’e İstanbul’un karanlık ve dolambaçlı yollarında yol gösteren ise, yeraltı aleminin en sayılan isimlerinden biri, Kor Yakup olacaktır.

  Yönetmen : Volkan Kocatürk

  Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar  Öğretici 

  Yapım : Barakuda Film 

  Senaryo : Ali Doğançay - Okan Lalik

  Müzik:
  Yıldıray Gürgen

  Oyuncular:
   Uğur Güneş (Fatih), Hande Soral (Handan), Kürşat Alnıaçık (Kudret), Bülent Alkış (Dayı), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman),  Mert Öcal (Tufan), Berkan Şal (Hatem), Kayra Şenocak (Yadigar), Mine Teber (Mehveş), Destina Başer (Damla), Sude Zülal Güler (Biruske), Fatih Dokgöz (Çiya), Yiğit Pakmen (Korkut) ve  Atsız Karaduman (Kor Yakup)

   

  İSİMSİZLER VİDEOLARI

  EN SIKI TAKİPÇİ
  Yıldız'ı Berfin kaçırmıştır