X
X

İyi Aile Babası 1. Bölüm Fragmanı - 3

İyi Aile Babası 1. Bölüm Fragmanı - 3 yayında! Kanal D’nin yapımını Süreç Film’in üstlendiği aile komedisi “İyi Aile Babası” perşembe 20.00'da Kanal D'de başlıyor!

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projede; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Eslem Akar, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir rol alıyor.

Dizide; Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.

İyi Aile Babası perşembe 20.00'da Kanal D'de başlıyor! 

Produced by Surec Film, a family comedy “İyi Aile Babası” premieres on Thursday at 8 pm on Kanal D! 

Directed by Hakan Algul and written by Tayfun Guneyer, the new project stars Caglar Corumlu, Sebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Eslem Akar, Bahar Suer, Berke Usdiken, Ecrin Su Coban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket and Rukan Demir.

In the series, the public health doctor Mehmet Ali (Caglar Corumlu) who owns a clinic in the Asian Side, is a selfless family man who cherishes his wife and children. Also, he is fond of his mother, who lives downstairs. Therefore, he is constantly caught in the middle and has a challenging mediation role between his wife and mother.  

Iyi Aile Babasi premieres on Thursday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR