X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

İyi Aile Babası 4. Bölüm Fragmanı

İyi Aile Babası 4. Bölüm Fragmanı yayında! Mehmet Ali için özel bir anlamı olan "Salı" günü gelip, çatar.

Mehmet Ali çok mutludur; çünkü, o gün salıdır. Aslı da onun bu özel günü için hazırlıklarını tamamlamıştır. Kocasının, salı günleri arkadaşları ile halı sahada maç yapmasının önemini bilmektedir. Ama durum Aslı'nın bildiği gibi midir? Yoksa, işin içinde başka bir şey mi var?

Oğulcan'ın ergenliği ise, araştırma konusu olacak cinstendir. Amcası Rıfkı bile çözüm bulmakta sıkıntı çekmektedir. Okulda da öğretmenlerine illallah ettiren Oğulcan, Mehmet Ali ve Aslı'yı düşündürmektedir.

İyi Aile Babası yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de!

-----------------

İyi Aile Babası Episode 4 Trailer is streaming! It’s Tuesday, which has a special meaning for Mehmet Ali!

Mehmet Ali is exhilarated because it’s Tuesday. Asli helps him do the preparations. She knows how much her husband enjoys playing football with his friends on Tuesdays. But is Asli right? Is he really going to play football?

Meanwhile, Ogulcan's puberty becomes a nuisance for everybody. Even his uncle, Rifki, cannot find a solution for him. Ogulcan also gives his teachers a hard time at school, which worries Mehmet Ali and Asli.

İyi Aile Babası returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR