X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kara Yazı 3. Bölüm Fragmanı - 2

Kızı Derya'nın namusunu kirlettiğini düşünen Halil, bir şekilde hapishaneye girmenin yolunu bulur. Derya ile karşılaşan Halil, kızını gördükten sonra nasıl bir karar alacak? Halil, kafasına koyduğu şeyi yapacak mı? Namusunu temizlemek için girdiği hapishaneden ne karar verip çıkacak?

Diğer taraftan, Derya’nın herkesten gizlediği bir çocuğu olduğunu öğrenen Erdem, Oğuz Karahan ile bu bilgiyi paylaşır. Bu durumu fırsat bilen Oğuz Karahan ise, Halil'le tanışmak ister. Namus davası yüzünden elini kana bulayan Halil ile karşılaşan Oğuz Karahan'ın, aklındaki yeni plan ne?

Kara Yazı heyecan dolu yeni bölümüyle 18 Nisan Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yaren doktordur

FRAGMANLAR