X
X

Kısmetse Olur 344.Bölüm

30 Ocak 2017

Kısmetse Olur 30 Ocak Pazartesi yayınlanan son bölümde, damat adaylarının yaptığı yarışmayla renklendi. Gelin adaylarının yemek yapmamasından şikayetçi olan damat adayları, onlara yemek yaptırmak için farklı bir yol izliyorlar. Gelinler evine gelerek kurayla seçilen Aycan,Gözde ve Sibel'in yemek yapmasını istiyorlar. Rekabete giren gelin adayları kolları sıvayıp soluğu mutfakta alıyorlar ancak sonuçlar hiç de beklendiği gibi olmuyor.

Öte yandan araları gergin olan Aycan ve Onur çifti sonunda barışıyor. Onur'un, damatlar evinde Barış'a karşı Aycan'ı savunması bütün bzuları bir anda eritiyor. Didem ve Adnan arasında ise ufak bir kriz yaşanıyor. Adnan'ın ilgisizliğinden yakınan Didem, ona sitem ediyor ancak ikisinin de beklentileri birbirini karşılamayınca aralarında tartışma çıkıyor.

Tüm günün stresini atmak isteyen gelin adayları, gün sonunda eve verilen müzik eşliğinde Gamze Taşkın'ın öğretmenliği ile spor yapmaya başlıyor. Düzgün fiziği ile dikkat çeken gelin adayı Gamze, onlara spor yaptırırken kendi yaptığı küçük sırları da onlarla paylaşıyor. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aykut, Gamze'den hoşlanmıştır

FRAGMANLAR