X
X

Kısmetse Olur 424.Bölüm

Kısmetse Olur son bölümde İlkay ve Melis arasında çıkan sorunlar ailelere de yansıyor. Melis, İlkay'ın ailesiyle tanışmak üzere annesi ve teyzeleriyle bir araya geliyor. Buluşmaya İlkay tek başına geliyor. Bunun üzerine teyzesi, neden İlkay'ın annesinin gelmediğini soruyor ve olanlar oluyor. Melis her ne olursa olsun bu buluşmaya annesinin gelmesi gerektiğini söyleyerek, gelmemesinin altında yatan sebebin Melis'i istemediği olduğunu söylüyor. İkili arasında bu yüzden tartışma çıkıyor. Melis, yüzüğü çıkarıp atıyor. Melis'in ailesinin yanında gerçekleşen bu tatsızlık üzerine İlkay da daha fazla durmak istemiyor ve evi terk ediyor. Peki bundan sonra Melis ve İlkay ilişkisinde aile faktörü nasıl bir etki yaratacak?

Öte yandan Nur ve Batu çifti programa konuk olarak geliyor. Bebeklerinin ultrason görüntülerini yayınlayan çift, heyecanlarını da yine adaylarla paylaştı. Nur ve Batu çiftinin bebeklerinin ilk görüntüsü herkesi heyecanlandırdı. Peki NurBat çiftinin kızları kime benziyor? Nur'a mı yoksa Batu'ya mı? Bu görüntülerden sonra ise Batu, önceki geldiğinde Didem'in yapmış olduğu bir yoruma açıklık getiriyor. Adnan'la geçmişte yaşadığı husumetten dolayı evde Onur ve Aycan çiftini desteklediğini açıklayan Batu, bu anlamda bir ayrım yapmadığını da sözlerine ekledi.

Kısmetse Olur evinde tartışmaların sonu gelmiyor. Didem ve Pınar'ın Emre hakkında konuşmaları ekrana veriliyor ve bunun üzerine Emre geriliyor. Yapılan yorumlar karşısında alaycı bir tavır takınan ve Pınar'la sert bir tartışmaya giren Emre, yaptığı hareketle tepki çekiyor. Emre'nin tavrından rahatsız olan Pınar ise yapılanı karşılıksız bırakmıyor! Sinirden gözyaşlarına hakim olmayan Pınar sonrasında ise Tuğçe'yle karşı karşıya geliyor.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Adnan, Koç burcudur

FRAGMANLAR