X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kısmetse Olur 425.Bölüm

Kısmetse Olur son bölümde, İlkay ve Melis arasında çıkan kavga gündem oldu. İkili arasında çıkan tartışmada İlkay tahtadan ismini sildi ve gelinler evini terk etti. Bunun üzerine Melis gözyaşlarına boğuldu.  Melis, İlkay'ı kaybetmek istemedi ve gözyaşlarıyla damatlar evine gitti. İkili arasında yaşananlar ise tüm adayları etkiledi. Melis ve İlkay gözyaşları içinde tekrar barıştılar.

Kısmetse Olur yeni bölümde, Emre ve Tuğçe yine tartışmaya başladı. Günlerdir aralarındaki sorunları aşamayan ikilinin tartışmasında tansiyon da giderek yükseldi. Emre'nin bağırmasıyla deliye dönen Tuğçe ise sakinliğini daha fazla koruyamadı. Tuğçe bir anda elindeki bardağı yere fırlattı ve bağırmaya başladı. Diğer adaylar ise olayın şokuyla Tuğçe'nin yanına koştu. Bu durum üzerine Emre koşarak Tuğçe'nin yanına geldi ve onu sakinleştirmeye çalıştı.

Öte yandan Kısmetse Olur son bölümde, Adnan ve Didem çifti ödül gezisine çıkıyor. Uzun zamandır dışarda zaman geçirmeyen ikili arasında romantik anlar yaşanıyor. Adnan ve Didem'i sokakta gören hayranları da onları yalnız bırakmıyor. Adnan, Didem'le yaptığı konuşma sırasında ise kına gecesi hayalini soruyor  ve Didem'in hayallerinden birini daha gerçekleştirmek istediğini belirtiyor. Peki Didem'in hayalindeki kına gecesi nasıl? Adnan, bu hayalini ne zaman gerçekleştirmeyi planlıyor?

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hazal, evde Karadeniz türküleri söylemiştir

FRAGMANLAR