X
X

Kısmetse Olur 346.Bölüm

1 Şubat 2017

Romantik yemekte bir araya gelen Onur ve Aycan çifti, hafta boyunca yaşadıkları sıkıntıları konuşarak çözüme ulaştırıyorlar. Ayrı kaldıkları süre zarfında birbirilerine özlem duyduklarını sık sık dile getiren ikili, dans etmek istiyor ancak müzik olmadığı için bu durumu bakın nasıl idare ediyorlar? Onur ve Aycan aşkı da böylece kaldığı yerden dolu dizgin devam ediyor...

Öte yandan Gökhan'la ilk kez dışarı çıkan Sibel büyük bir heyecan içinde aşk dolu bir gün geçiriyor. Gökhan'la içerde değil de dışarda olmak istediğini belirten gelin adayı Sibel, evde kimsenin onları istemediğini ancak Gökhan'ın gelişiyle bir anda ilişkilerinin desteklendiğini söylüyor. Gün içinde ilişkilerindeki kritikleri yapan ikili arasında aynı zamanda güldüren durumlar da yaşanıyor. 

Güne damgasını vuran bir diğer olay da Didem ve Adnan kavgasında ipler kopması oluyor! Aile krizi giderek büyüyor. Adnan, ailesinin istemediği şeyleri Didem'e söyleyince ortalık karışıyor. Didem gözyaşlarını tutamıyor. İkili arasında gerilim artarak devam ediyor.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gökhan, otomotiv sektöründe çalışmaktadır

FRAGMANLAR