X
X

Kısmetse Olur 348.Bölüm

3 Şubat 2017

Kısmetse Olur'da sürpriz bir haberle tüm adayların neşeşi yerine geliyor! Gergin bir haftayı geride bırak adaylar, önceki sezon yarışan ve evlenen Nur ve Batuhan çiftinin ziyaretiyle eğlenceli anlar yaşıyor. Kısmetse Olur'a bir önceki gelişlerinde Nur, hamilelik haberini vererek herkesi sevindirmişt,. Nur'un hamilelik haberinden sonra ise herkesin aklında tek bir soru belirmişti... Acaba bebeğin cinsiyeti ne olacaktı? Erkek olursa ismini Batuhan, kız olursa Nur mu koyacaktı? Nur'un eve geldiğinde duygulanma sebebi neydi?

Herkesin merakla beklediği sorunun cevabı ise bugün yayınlanan Kısmetse Olur son bölümde açıklığa kavuştu.Bir kız çocuğu beklediklerini açıklayan çift ona verecekleri ismi de ilk kez burada, aşklarını başladığı evde açıklamak istediklerini söylediler. Kırmızı odada bir araya gelen ikili, heyecanlı bekleyişin ardından kızlarının ismini "Asel Han" koyacaklarını söylediler. İsminin anlamının ise 'Cennette akan bal ırmağı' olduğunu belirttiler. Bu güzel haberin ardından evde adaylar arasında ufak bir kutlama yapıldı.

Öte yandan Adnan ve Didem cephesinde soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyordu. Didem'in eski fotoğraflara bakıp ağlamasına dayanamayan Adnan, onun yanına gelmek istedi. Ancak tam ona yaklaşacakken Didem'in yüzüğü parmağından çıakrdığını gördü ve bir hışımla damatlar evine geri döndü. Ancak yanlış anlaşılan bir durum vardı. Didem yüzüğü parmağından tamamen çıkarmamıştı. Bir anlık çıkaran, yüzüğe bakıp duygulanan Didem tekrar yüzüğünü takmıştı...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Tuğçe Ergişi, Gökhan için gelmiştir

FRAGMANLAR