Skip to main content
 
Kısmetse Olur 350.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kısmetse Olur 350.Bölüm


534.445 kez izlendi
Kısmetse Olur 352.Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur 352.Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Kısmetse Olur 7 Şubat Salı 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Onur'un çevresinde gelişen olaylar, beklenmedik şeylerin yaşanmasına neden oluyor. Aycan'la ilişkide olan Onur, Aycan'ın annesinden veto yiyor! Nurcan Hanım, Onur'a yersiz çıkış yaptığını söyleyerek, ilişkiye onay vermediğini söyleyince Onur'un morali darmadağın oluyor. Bunun üzerine, Tankut'un kinayeli sözü ile Onur ve Tankut arasında ipler geriliyor! Kısmetse Olur evinde Adnan ve Didem fırtınası devam ederken, Onur ve Aycan arasında beklenmeyen bir gelişme yaşanıyor.   Hemen izle


Kısmetse Olur 6 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölümde, Adnan ve Didem arasındaki sorunlar yeni bir boyut kazanarak ayrılığa doğru gidiyor. İkili arasındaki tartışmalar, onları nasıl bir sona getirecek?
Kısmetse Olur 6 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölümde, Adnan ve Didem arasındaki sorunlar yeni bir boyut kazanarak ayrılığa doğru gidiyor. İkili arasındaki tartışmalar, onları nasıl bir sona getirecek?

Kısmetse Olur 6 Şubat Pazartesi yeni bölümde beklendiği üzere Adnan ve Didem krizi, gündem oldu. Onur ve Aycan'ın, Didem ve Adnan için yaptıkları plan evde kopacak kıyametin habercisi oldu.

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu? 7 Şubat Salı yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlandı?

Kısmetse Olur 7 Şubat Salı günü yayınlanacak olan 351. bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından yayınlandı. 351. Bölüm Fragmanında Adnan ve Didem etkisi devam ederken, Aycan ve Onur cephesinde de beklenmeyen bir şey oluyor! 

Kısmetse Olur evinde kıyamet kopuyor!
Herkesin büyük bir heyecanla barışmalarını beklediği çift Adnan ve Didem arasındaki kriz bugün yayınlanan yeni bölümde tavan yaptı. Onları barıştırmak için evde özel bir yemek hazırlayan Onur ve Aycan çifti, onların adın bir mektup yazarak ikiliyi buluşturmayı başardı. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Yazılan mektubun Adnan ve Didem'e ait olmadığını kısa sürede anlayan çift, barışmaları beklenirken yeni bir tartışmanın daha içine girdiler. Bu tartışamanın en talihsiz yanı ise Adnan'ın alyansını evde unutması oldu. Adnan'ın parmağında yüzüğü göremeyen Didem deliye döndü ve kendi yüzüğünü de çıkarıp attı. Adnan, öfkesini ona yansıtamayınca elini duvara vurdu ve sakatladı. İkili arasında deprem üsrüne deprem yaşandı.

Tuğçe'ye eski sevgili şoku!
Öte yandan bugün yayınlanan 350.Bölüm'de eve giren yeni damat adayı Kemal, gelin adaylarından Tuğçe Ergişi'nin eski sevgili çıktı. Kemal'in gelinler evine gelmesiyle büyük bir şok yaşayan ve gözyaşlarına boğulan Tuğçe'den birbiri ardına itiraflar gelmeye başladı. Kemal'i unutamadığını ve hayatı boyunca da aşık olacağı tek adam olduğunu söyleyen Tuğçe, Tankut'a bu durumu nasıl açıkladı? Tankut, Tuğçe ile yollarını ayırarak çiftlerin adının yazdığı tahtadan kendi ismini sildi. Peki Kemal, Tuğçe ile aşkına kaldığı yerden devam edecek mi yoksa yeni bir gelin adayını mı tanıyacak?

06.02.2017 Pazartesi 17:17  (Güncellendi: 29.08.2017 Salı 10:38)