Skip to main content
 
Kısmetse Olur 353.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Kısmetse Olur 353.Bölüm


458.629 kez izlendi
Kısmetse Olur 354.Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur 354.Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Kısmetse Olur 9 Şubat Perşembe 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Aycan'ın Tuğçe ile yaşadığı sorun, onu elenme noktasına getiriyor. Yaşanan durumun ciddiyeti, evde oylamayı gündeme getiriyor ve arkadaşları Aycan'ın evde kalıp kalmamasını oyluyor.   Hemen izle


Kısmetse Olur 8 Şubat Çarşamba 2017'de yayınlanan son bölümde, Tuğçe, Tankut ve Kemal arasında çıkan tartışma büyüyerek devam etti. Tuğçe'nin Kemal gelene kadar Tankut'u kullandığı iddiaları evde büyük yankı uyandırdı!
Kısmetse Olur 8 Şubat Çarşamba 2017'de yayınlanan son bölümde, Tuğçe, Tankut ve Kemal arasında çıkan tartışma büyüyerek devam etti. Tuğçe'nin Kemal gelene kadar Tankut'u kullandığı iddiaları evde büyük yankı uyandırdı!

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu? 9 Şubat Perşembe yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
Kemal'in gelişi dengeleri değiştirdi!

Kısmetse Olur'da geçtiğimiz haftanın finalinden bu yana Tuğçe ve Tankut arasında olanlar büyük yankı uyandırmıştı. Tankut'la bir anda sevgili olan Tuğçe, yine bir anda ondan uzaklaşmıştı. Peki Tuğçe'nin bu ani duygu değişiminin sebebi neydi? Son zamanlarda yalnız kalmak isteyip sürekli ağlayan Tuğçe, önceki gün eve giren yeni damat adayının eski sevgilisi Kemal olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşadı. Kemal, eve girdiği anda Tuğçe hakkında söylediği olumsuz yorumlarla herkesin dikkatini çekmiş, Tuğçe'nin de gözyaşlarına sebep olmuştu. Ancak Tuğçe cephesinde durumlar farklıydı. Kemal'i görünce ona karşı olan duygularını hatırlayan ve aslında Kemal'i hala sevdiğini söyleyen Tuğçe, Tankut'a bir ayrılık konuşması dahi yapmadan yönünü değiştirmişti. Kemal ve Tuğçe arasında olanlara uzaktan bakan Tankut ise sonunda açtı ağzını yumdu gözünü. Tuğçe tarafından kullanıldığını düşünen Tankut, bunun hesabını sordu ancak aldığı cevaplar hiç de iç açıcı değildi...

Ünal'ın şok eden görüntüleri ortaya çıktı!
Kısmetse Olur'un bekar damat adaylarından Ünal ise eve gelen görüntülerle şok olmuştu. Seda Akgül, görüntüleri yayınladı ve Ünal'dan konuyla ilgili açıklama yapmasını istedi. Görüntülerde, Ünal'ın bir gece kulübünde yanındaki bayanla samimi halleri yer alıyordu. Bundan bir kaç saat önce ise Ünal, Gözde'yi kırmızı odaya çağırmış, onunla tanıma yoluna girmek istediğini söylemişti. Peki bu görüntüler Gözde cephesinde nasıl yankı buldu? Ünal'ın açıklamaları Gözde'nin kafasındaki soru işaretlerinin yok olmasını sağladı mı?

Akın ve Tuğçe Yılmaz arasında neler oluyor?
Öte yandan eve bu hafta giren yeni gelin adayı Tuğçe Yılmaz, Akın'ı kırmızı odaya davet etti. Eve girdiğinde aklındaki damat adayının Akın olduğunu ilk kez kırmızı odada ona açıkladı. Tuğçe'den gelen bu hamle Akın'ın yüzünü güldürmeye yetti. Peki Akın bundan sonra nasıl bir hamle yapacak. Tuğçe ve Akın arasında yakınlaşmalar olacak mı? Akın, Tuğçe'den hoşlandığını ona itiraf edecek mi?

08.02.2017 Çarşamba 16:20  (Güncellendi: 29.08.2017 Salı 10:38)