X
X

Kısmetse Olur 354.Bölüm

9 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu? 10 Şubat Cuma yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?
Aycan ve Onur Kavgası!
Kısmetse Olur'da gerilim dolu bir gün daha sona ererken, evde dengeleri değiştirecek önemli gelişmeler ardı ardına yaşanmaya devam ediyor. Aycan'ın annesinin gelişinden bu yana içten içe morali bozuk olan Onur, bugün derdini Aycan'la paylaştı. Aycan'ın annesinin yorumlarını yersiz bulan Onur, kendisinden çok Adnan ve Didem ilişkisinin konuşması üzerine sinirlendi. Aycan'ın annesinin Onur hakkında yaptığı olumsuz eleştirilere bozulan damat adayı, bu durumu Aycan'a anlatırken daha da sinirlendi. Onur'u sakinlikle dinleyen Aycan duydukları karşısında gözyaşlarına boğuldu. Onur, konuşmaya geldiği gelinler evinde tartışınca bir hışımla evi terk etti...

Tuğçe "Adnan ve Aycan" defterini açıyor!
Bu gerginliğin üzerine, Tuğçe'nin eski defterleri açması evdeki tansiyonu iyice yükseltiyor. Tuğçe, Aycan'ın annesinin aslında Adnan'ı istediğini ve Onur'u istemediğini ima ediyor. Bunun üzerine Didem de ona tepki gösteriyor. Sürekli geçmişi gündeme getiren Tuğçe, Aycan'ın üstüne gitmeye başlayınca işler çığrığından çıkıyor ve Aycan, fiziksel şiddete varan davranışlar sergiliyor!

Aycan'a diskalifiye şoku!
Kısmetse Olur'da üçüncü ihtarını alan Aycan için oylama yapılması kararı alınıyor. İlişkisini riske atıp, evden elenmek üzere olan Aycan gözyaşları içinde kalıyor. Aycan'ın bu hamlesiyle daha da gerilen Onur için zorlu bir bekleyiş başlıyor. Seda Akgül, adaylardan Aycan'ın bu evde kalıp kalmaması yönünde oylamalarını istiyor. Ve Aycan'ın kaderini belirleyen oylama sonuçları açıklanıyor?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Onur, Aycan'a mektup yazmıştır

FRAGMANLAR