X
X

Kısmetse Olur 359.Bölüm

15 Şubat 2017

Kısmetse Olur yeni bölümde, Adnan ve Didem'in barışmasına vesile olan Farima, Adnan'la ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Onu kendine karakter olarak yakın bulan ve iyi bir arkadaş olabileceklerini söyleyen Farima, Didem'in tepkisiyle karşı karşıya kaldı. Onları barıştırmak için Adnan'la dans ettiğini, amacının sadece Didem'i kıskandırmak olduğunu belirten Farima bunu yaptığı için de çok pişman olduğunun altını çizdi. Peki Farima bu söylediklerinde gerçekçi miydi, yoksa Adnan'dan bir karşılık bulamadığı için geri adım mı atmıştı? Adnan ise Sevgililer Günü'nde Farima'yla ettikleri dansın planlı olduğunu itiraf etti ve Farima'yı savunmaya geçti. Bunun üzerine Didem tamamen çileden çıktı. Peki şimdi neler olacak? Didem, Farima'ya cephe almaya devam edecek mi?

Onur ve Aycan cephesinde ise yeni gelişmeler üst üste yaşanıyor. Gün içinde gelinler evine bir paket geliyor. Gelen paketin içinden ise Onur'un Aycan'a yazdığı özel not, beyaz bir elbise ve papatya tacı çıkıyor. Bu sürprizi gören gelin adayları duygulanırken Onur onu almak üzere gelinler evine geliyor. Didem'le konuşan Onur, gelen hediyenin haftalardır planladığı ancak iptal etmek zorunda olduğu evlilik teklifinin bir parçası olduğunu söylüyor. Aycan'la sıkıntı günler yaşayan ve evde kendini çok yalnız hisseden Onur, sonrasında gözyaşları içinde kalıyor.

Herkesin büyük bir merakla beklediği Aycan'ın sağlık durumuyla ilgili ise yeni haberler geliyor. Onur, yapım ekibinden aldığı izinle Aycan'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ediyor. Aycan'ın bu zor zamanında yanında olan, ona destek veren Onur'un son derece üzgün görünmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Durumuyla ilgili açıklama yapan Aycan şunları söylüyor; "Gribi sanırım biraz fazla ağır atlatıyorum, üstüne bir de psikolojim eskiye nazaran daha kötü durumda. Onur, baştan beri annemle birlikte hep yanımda oldu. Tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. En kısa zamanda eve dönmek istiyorum."

Gökhan ve Tuğçe arasında ise yeni bir tartışma gün yüzüne çıkıyor. Sevgililer Günü sürprizi olarak Gökhan, omzuna Sibel'in baş harfinin olduğu bir dövme yaptırmıştı. Ancak Tuğçe bu dövmenin daha önceden planladığını aslında Sibel için yapılmadığını iddia etti. Gökhan'la kısa süreli bir tartışmaya giren Tuğçe, "Benim de bildiklerim ama burda başkalarının mutluluğunu gölgelemeyeceğim. Bu zaten Gökhan'ın önceden beri istediği bir dövmeydi, sustum ama yeter" diyerek isyanını dile getirdi. Buna ise Gökhan'ın cevabı çok sert oldu. Tuğçe'nin bu sözleri üzerine Gökhan da; "Benim vücudumda dövme yaptıracak başka yerim yok. Göğsümde ve kollarımda var. Özellikle sol göğsüme kalbimin üzerine yaptırmak isterdim ama orda da bir dövmem var. O yüzden yürürken arkamdan bakan, arkamdan koşan kadınlar bir şey anlasın diye enseme yaptırdım." diyerek konuyu tartışmanın fitilini ateşledi...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Leyla, Nur'un annesidir

FRAGMANLAR