X
X

Kısmetse Olur 361.Bölüm

17 Şubat 2017

Kısmetse Olur'un gelin adaylarına ilişki uzmanı desteği!
Kısmetse Olur'da çiftler arasında sık sık yaşanan sorunlar ve tartışmalar sonrasında eve yeni bir ilişki uzmanı geliyor. Gelin adaylarıyla zaman zaman tekli zaman zaman toplu olarak sohbet edecek olan İlişki Uzmanı Ferhat Kazancı, onların sorunlarına ortak olup çözüm üretecek. 

Gökhan'ın romantik sürprizi!
Kısmetse Olur'un sevilen çiftlerinden biri olan Gökhan ve Sibel aşkı dolu dizgin ilerlemeye devam ediyor. Sürprizlerle dolu damat adayı Gökhan bugün yine boş durmuyor ve Sibel için özel bir sürpriz hazırlıyor. Onun hediye ettiği aşk kavanozunu açan Gökhan, içindeki romantik sözleri ve birlikte çekindikleri fotoğrafları tek bir yerde topluyor. Bütün gününü ona ayıran Gökhan tüm yaratıcılığıyla hazırladığı sürprizi gelinler evine götürüyor! Gördüğü manzara karşısında şok olan ve çok mutlu olan Sibel, bu özel sürpriz karşısında ne yapacağını bilemiyor.

Akın ve Tuğçe kavgasında yeni gelişme!

Kısmetse Olur'un yeni çiftlerinden Akın ve Tuğçe arasında çıkan tartışamanın boyutu büyüyor. Akın'ın babasına karşı saygısızlık yaptığını düşünen Tuğçe, ona bir kahve yaparak damatlar evine geliyor. Gelirken kahveyi döken ve soğutan Tuğçe, Akın'ın verdiği tepkiyle şok oluyor! Gelen kahveyi beğenmeyen Akın, Tuğçe'nin yeterince özen göstermediğine, ilişkisine karşı da özensiz olduğunu söylüyor. Bunun yaratmış olduğu gergin ortam daha bitmeden Akın bir de babasının yanında Tuğçe'nin oturma şeklinin yanlış olduğunu dile getiriyor. Tüm bu söylenenler karşısında sessiz kalan Tuğçe, ağlamaya başlıyor...

Adnan'ın taklitleri evdeki havayı değiştirdi!
Öte yandan damat adaylarından Adnan'ın birbirinden komik ve eğlenceli taklitlerine bir yenisi daha eklendi. Damatlar evindeki gergin hava da bir anda değişti!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Didem, final gecesi Semih'in adını yazmıştır

FRAGMANLAR