X
X

Kısmetse Olur 362. Bölüm

18 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?

Kısmetse Olur’da haftanın birincileri belli oluyor. Her hafta büyük bir heyecan ve merakla beklenen birinciler, gelinler evinden Sibel, damatlar evinden ise Adnan oluyor. Adnan ve Sibel eş adaylarını alarak damatlar evinde romantik yemeğe gidiyor. Yemekte edilen sohbetlerle ve ettikleri romantik danslarla göz dolduran iki çift, birinci olmanın tadını çıkarıyor.

Öte yandan Gözde ve Ünal yeniden bir araya geliyor. Gözde, Ünal’la tanıma yoluna çıktıkları için pişman olduğunu söylüyor. Gözde ve Ünal ilişkisinde adı geçen gelin adayı Sevgican ise Gözde’nin bahane aradığını ve Ünal’dan ayrılmak için kendini öne sürdüğünü iddia etti. Peki Gözde gerçekten Ünal’ı istemiyor mu? Ünal, Gözde’nin gönlünü alabilecek mi?

Akın ve Tuğçe arasındaki buzlar eriyor… Yanyana gelen ikili, önceki gün yaşadıkları tartışmanın etkisinden çıkarak yeniden romantik anlar yaşamaya başlıyor. Ancak bu mutluluğa beklenmedik bir gölge düşüyor. Tuğçe’nin sürekli Gökhan hakkında konuşması Sibel’i çileden çıkarıyor. Tam da bu tartışmalar sürerken Ünal’ın ortaya atmış olduğu bir iddia durumu daha da zora sokuyor. Tartışmaya Akın ve Gökhan da dahil oluyor.

Kısmetse Olur Haftanın finali bölümüyle Pazar 23.30’da Kanal D’de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Didem, final gecesi Semih'in adını yazmıştır

FRAGMANLAR