X
X

Kısmetse Olur 363.Bölüm

20 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?
Kısmetse Olur son bölümde, Gözde'nin açıklamalarından sonra evde dengeler alt üst oluyor! Gelin adaylarından Gözde, Ünal'la tanıma yoluna girmiş ancak kısa süren bir birliktelikten sonra yollarını ayırma kararı almıştı. Önceki akşam Ünal'la tanıma yolunu sonlandırdığını söyleyen Gözde, aklında başka bir adayın daha olduğunu ileri sürdü. Gözde'nin bu açıklaması üzerine ortalık karıştı. Evdeki bir adayın, tam da hayallerindeki damat adayına uygun olduğunu ancak ismini açıklamak istemediğini söyleyen Gözde bundan sonra ne yapacak? Gözde'nin konuşmalarından yola çıkarak evdeki diğer adaylar ise ilgilendiği o ismin Onur olduğunu iddia etti. Onur ile baş başa yemeğe çıkan Gözde, Onur'un Aycan'a olan hislerini sorunca bu iddialar daha da güçlendi...

Yeni gelin adayı damatlar evinde!
Kısmetse Olur'a bugün yeni bir gelin adayı girdi. Damatlar evine iddialı bir giriş yapan Yağmur Koçak, düzgün fiziği ve konuşmaları ile dikkat çekti. Kısmetse Olur'da aklında iki aday olduğunu söyleyen Yağmur, isim vermek istemediğini ve zamanla karar vereceğini belirtti. Otuz yaşında olan ve başından bir evlilik geçen gelin adayı, kriterleri arasında yaşça kendine yakın birini istediğini söyleyince ise gözler Onur ve Tankut'a döndü. Peki Yağmur'un gönlü kimden yana?

Tuğçe gitti, kavgası devam ediyor!
Kısmetse Olur'da önceki akşam Tuğçe Ergişi programa veda eden gelin adayı oldu. Tuğçe'ninn gidişiyle birlikte damatlar evinde beklenmedik bir tartışma yaşandı. Tuğçe'nin evde tanıma yoluna girdiği Tankut ve önceki sevgilisi Kemal arasında bir anda ipler gerildi. Kemal, Tankut'un Tuğçe'den aldığı kalpleri eline alıp dalga geçercesine konuşmaya başlayınca ortam gerildi. Kemal'i sözle uyaran Tankut giderek daha da sinirlenmişti. Kemal'in sürekli Tankut hakkında konuşması, geçmişi gündeme getirmesi üzerine sinirlerine hakim olmayan Tankut onun üzerine yürüdü... Tankut ve Kemal'in kavgaya dönen tartışması evde buz gibi bir rüzgar estirdi. Diğer damat adayları ise onları ayırmakta güçlük çekti.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Mehtap, Yozgat'ta yaşamaktadır

FRAGMANLAR