X
X

Kısmetse Olur 364.Bölüm

21 Şubat 2017

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?

Kısmetse Olur'da bir haftadır süren Ünal ve Gözde rüzgarı bugün rotasını değiştirdi ve ikili arasında yaşananlar hafızalara kazındı. İki gündür evde olmayan ve moralinin bozuk olduğunu görülen Ünal, Gözde ile ayrılık kararı alınca içine kapanmış durumdaydı. Ünal'ın bu halini gören Gözde, onunla konuşmak için damatlar evine geldi ancak beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kaldı. Ünal, ona olan kızgınlığından dolayı konuşmayı reddetti. Bunun üzerine Gözde de restini çekerek damatlar evinden ayrıldı.

Damat adaylarıyla dertleşen Ünal, aylardır ilk kez kendini böyle hissettiğini ve Gözde'ye olan hislerinde gerçek olduğunu dile getirdi. Kritiklerde bir araya gelen Ünal ve Gözde karşılaşmasında ise herkesi şaşırtan bir durum yaşandı. Evin en havalı ve egolu damat adayı olarak bilinen Ünal, bunun tam aksine son derece duygusal bir kişiliğe bürünerek Gözde'ye olan aşkını dile getirdi. Gözde'den karşılık bulamayınca ise olanlar oldu. Genç adam hıçkırıklara boğularak evi terk etti. Bunun üzerine Gözde ise isyan ederek gözyaşlarına hakim olamadı.

Adnan ve Didem için söz merasimi

Tankut ve Farima öncülüğünde düzenlenen kız isteme töreninde eğlenceli anlar yaşandı. Adnan, önceki gün Didem'in çantasından gizlice aldığı yüzükleri takmak için ona özel bir sürpriz hazırladı. Adnan'ın hastalandığını söyleyerek Didem'i damatlar evine gönderen Tankut, gelinler evinde hazırlıklara başladı. Hazırlıkların tamamlanmasıyla Adnan ve Didem eve geldi. Farima, Didem'i Adnan'a istedi. İsteme faslından sonra ise mşehur tuzlu kahve zamanı gelmişti. Didem, Adnan'ın kahvesini getirdiğinde tüm gözler Adnan'daydı... Acaba Adnan tuzlu kahveyi içebilecek miydi? Zorlanarak kahveyi içen Adnan, eğlenceli görüntüler verdi... Ve sıra çiftin temsili söz yüzüklerinin takılmasına geldi. Tankut, çiftin yüzüklerini taktı ve Ad-Did yeniden dolu dizgin aşklarına devam etme kararı aldı...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aycan ve Hazal üniversiteden arkadaştır

FRAGMANLAR